Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowski skatepark zwyciężył w plebiscycie Radia Wrocław

Autor admin
Data utworzenia: 06 wrzesień 2022, 11:04 Wszystkich komentarzy: 1


Chojnowski skatepark zwyciężył w plebiscycie Radia Wrocław

Chojnowski skatepark zwyciężył w plebiscycie TOP5 organizowanym przez Radio Wrocław. Do głosowania na nasz lokalny obiekt zachęcał Urząd Miejski.

- Plebiscyt Radia Wrocław top5 już się zakończył! W wyniku głosowania chojnowski skatepark zwyciężył! Oddano 297 głosów! Gratulujemy i dziękujemy młodzieży, która bardzo zaangażowała się w głosowanie - informuje Urząd Miejski.

Drugi w kolejności skatepark w Szkarskiej Porębie uzyskał zaledwie 37 głosów.

- Jeszcze dwa lata temu plac u zbiegu ulic Brzozowej i Racławickiej w Chojnowie nie był miejscem, którym miasteczko mogło się szczycić. Przeciwnie - teren za garażami nad Skorą raczej był miejscem spotkań klientów działu monopolowego pobliskiego sklepu - informują organizatorzy - Teraz nad rzeką codziennie pojawiają się skaterzy - nawet z Bolesławca, czy Legnicy. A wszystko dlatego, że młodzi chojnowianie potrafili wpłynąć na swoich samorządowców. Blisko półtora miliona złotych trzeba było wydać na budowę tego skateparku.


Komentarze

Oprócz skaterów pojawiają się tam też osobnicy będący pod wpływem nie mający nic wspólnego z skateparkiem. Wystarczy zobaczyć co leży pod ławkami i również przydałoby się przeglądać zapisy monitoringu.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.