Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Gabrysia podąża za marzeniami!

Autor admin
Data utworzenia: 21 sierpień 2012, 11:29 Wszystkich komentarzy: 2


Gabrysia podąża za marzeniami!

Gabrysi Zenki nikomu przedstawiać nie trzeba. Napiszę tylko, że drugiej tak uśmiechniętej i pełnej chęci do życia dziewczyny próżno szukać. Mimo przeciwności losu dąży do spełnienia swych pragnień i dzieli się z innymi swoim talentem. Dzięki dobremu sercu została pierwszą stypendystką programu Follow Your Dreams!

Program Follow Your Dreams powstał dzięki współpracy wrocławskiego studia tańca STREET DANCE ACADEMY oraz złotoryjskiej Fundacji TROOD. Celem tej kooperacji jest wsparcie osób, którzy wbrew przeciwnościom losu chcą spełniać swoje marzenia, realizować pasje.

Motto programu brzmi „Aby wypełnić ludzkie serce, wystarczy walka prowadząca ku szczytom. Trzeba sobie wyobrażać Syzyfa szczęśliwym.” Te słowa Alberta Camus idealnie komponują się z postawą jaką reprezentuje Gabriela Zenka - w tańcu widzi środek, dzięki któremu może sięgać gwiazd. Tak faktycznie jest – Gabi została pierwszą stypendystką programu Follow Your Dreams! Dzięki wsparciu 22 sierpnia pojedzie na 9-dniowy obóz do Darłówka, gdzie weźmie udział w warsztatach tanecznych SDA Summer Camp Art of Dance. Chojnowiankę czeka ciężka praca i wspaniała zabawa pod okiem takich osób jak Taja Rile, Jawn Ha, Chris Martin, JekaJane Kalotki, Johnny Erasme, Vinh Nguyen, Koharu ‘KOKO’ Sugawara, Sebastian Gębura.


„Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie”
W życiu każdego człowieka jest czas kiedy zostaje on dopuszczony do próby wiary we własne siły. Często jest tak, że ktoś poddaje się bez próby tylko dlatego, że nie ma wokół siebie przyjaciół i ludzi ze szczerym dobrym serduchem. Gdy zapadła diagnoza : Stwardnienie Rozsiane, bałam się każdego kolejnego dnia, w tym czasie okazało się, że nie walczę sama są ludzie którzy w walce pomagają mi jak tylko mogą, spełniają moje marzenia które mogę zrealizować teraz. Nie wiem co stanie się jutro, czy choroba zaatakuje, wiem, że mimo tego chcę tańczyć, rozwijać się i realizować swoje plany. Dziękuję! FUNDACJI ROZWOJU CZŁOWIEKA „TROOD” PREZES P. GRZEGORZ ROŚ WICEPREZES P. MARIA ROGACZEWSKA, STREET DANCE ACADEMY : MICHAŁ CZYŻEWSKI, PIOTR CZYŻEWSKI, OLA ROŚ, ALEKSANDRA MELSKA, PGNiG POLSKIE GÓRNICTWO NAFTOWE I GAZOWNICTWO SA. Już w środę wyjeżdżam na SDA SUMMER CAMP ART. OF DANCE 22-31 DARŁÓWKO 2012 to spełnienie marzeń..


Dążenie do wyznaczonego przez siebie celu jest drogą bardzo ciężką czasami musimy, poświęcić wiele czasu na to by wypracować w sobie coś co zbliży nas do osiągnięcia naszych zamiarów. Pasja daje człowiekowi więcej niż mu się wydaje, człowiek docenia to dopiero wtedy kiedy ta jedna rzecz sprawia, że czuje się on wielki, silny, wolny.. Zachęcam wszystkich do tego, żeby dążyli mimo przeciwności losu do swoich celów. Sama czasami myślę sobie „to nie dla mnie” jednak za chwile zdaję sobie sprawę, że tylko jak tańczę czuję się tak swobodnie. Stawiajmy sobie nowe cele sięgajmy coraz wyżej bo to pomaga nie tylko nam ale też innym wokół.. I tym którym możemy pomóc w spełnianiu ich pasji.. pomagajmy.

Gabriela ZenkaNic dodać, nic ująć… Gratulujemy Gabrysi i życzymy owocnego wyjazdu na taneczny obóz do Darłówka!Komentarze

Gratulacje Gabi,tylko podziwiać twoją determinację,i pokonywanie przeciwności.
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about excellent finance recommendations, top money ideas, good finance words of advice, worthwhile finance recommendations, finance tips for students, I highly recommend this top financial recommendations website or for top money recommendations, simple finance words of advice, excellent money recommendations, simple finance tips, top financial tips, read this good financial words of advice site.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.