Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Jest umowa na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej kanalizacji sanitarnej w Krzywej

Autor admin
Data utworzenia: 25 sierpień 2022, 17:23 Wszystkich komentarzy: 0


Jest umowa na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej kanalizacji sanitarnej w Krzywej

Przedsiębiorstwo Ecoteq I. Bors, R. Flis sp. j. wykona dokumentację projektowo-kosztorysową kanalizacji sanitarnej w Krzywej. 19 sierpnia Wójt Gminy Chojnów podpisał umowę.

Jak informuje Urząd Gminy, zakres umowy obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej wraz z uzyskaniem prawomocnych decyzji o Pozwoleniu na budowę. Termin na przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wykonawca ma do końca lipca 2023 roku. Wartość zadania to 239 850,00 zł brutto.

- Podpisana umowa jest jednym z elementów szerszego planu rozbudowy sieci wodno-kanalizacyjnej w Gminie Chojnów, która będzie możliwa dzięki zaplanowanej na najbliższe lata budowie nowej oczyszczalni ścieków w Okmianach. Nowa oczyszczalnia umożliwi w przyszłości podłączenie do sieci nie tylko wszystkich firm z terenu LSSE, na których już istnieje sieć kanalizacyjna, projektowanej obecnie sieci kanalizacyjnej w Krzywej, lecz również miejscowości Stary Łom, Groble oraz Witków - informuje Urząd Gminy na swoim facebookowym profilu - Obecnie trwają prace nad przygotowaniem projektu budowy oczyszczalni ścieków w Okmianach, które mają się zakończyć w sierpniu 2023 roku.

Kanalizacja w Krzywej to jedna z wielu inwestycji w zakresie sieci sanitarno-kanalizacyjnej realizowanych na terenie gminy Chojnów. Zgodnie z zapowiedziami trwa obecnie budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla strefy ekonomicznej Okmianach, w Białej oraz rozbudowa sieci na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Rokitkach. Równocześnie trwają przygotowania projektów budowy sieci sanitarno-kanalizacyjnej dla miejscowości: Michów, Gołaczów, Konradówka, Piotrowice i Jerzmanowice.

fot. Gmina Chojnów [Facebook]


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.