Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Dodatek węglowy. W lokalnych urzędach ruszył nabór wniosków

Autor admin
Data utworzenia: 18 sierpień 2022, 14:56 Wszystkich komentarzy: 0


Dodatek węglowy. W lokalnych urzędach ruszył nabór wniosków

Ruszył nabór wniosków na dodatek węglowy - jednorazowe świadczenie w wysokości 3 tysięcy złotych. Zobacz, gdzie złożyć wniosek.

- Dodatek węglowy to jednorazowe świadczenie w wysokości 3 tys. zł. Przysługuje gospodarstwu domowemu, w którym głównym źródłem ogrzewania jest kocioł na paliwo stałe, koza, kominek, ogrzewacz powietrza, trzon kuchenny, piecokuchnia, kuchnia węglowa lub piec kaflowy, zasilane paliwami stałymi, tj. węgiel kamienny, brykiet lub pelet zawierające co najmniej 85% węgla kamiennego, w tym koks, ekogroszek i ekomiał z węgla kamiennego - informuje Urząd Miejski.

Mieszkańcy gminy miejskiej Chojnów wnioski o wypłatę dodatku węglowego mogą składać w Urzędzie Miejskim w Chojnowie, pl. Zamkowy 1, pok. nr 1 lub nr 5 (parter) lub za pośrednictwem platformy ePUAP (adres /3jn9c16bak/skrytka). Wnioski przyjmowane będą do 30 listopada 2022 r. Wnioski znajdują się w Urzędzie Miejskim w Chojnowie obok pokoi nr 1 i 5.c

W przypadku gminy wiejskiej Chojnów wnioski przyjmowane będą w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Chojnowie.

- Od 17 sierpnia 2022 r. ruszył nabór wniosków na dodatek węglowy. Wnioski można składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Chojnowie (budynek Urzędu Gminy Chojnów), ul. Fabryczna 1, osobiście w pokoju nr 4 (na parterze budynku), pocztą tradycyjną lub elektronicznie za pośrednictwem platformy ePUAP do 30 listopada 2022 r - informuje Urząd Gminy - Warunkiem koniecznym do otrzymania dodatku węglowego jest wpisanie lub zgłoszenie głównego źródła ogrzewania do centralnej ewidencji emisyjności budynków (CEEB).

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 76 81 88 506, wew. 71, 90, 91, 92 i kom. 573 778 092.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.