Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Koncert z okazji 50-lecia Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Rokitkach [ZAPOWIEDŹ]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 24 sierpień 2022, 17:11


Koncert z okazji 50-lecia Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Rokitkach [ZAPOWIEDŹ]

W imieniu Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Rokitkach pragnę zaprosić wszystkich mieszkańców miasta i gminy Chojnów na uroczyste obchody wielkiego święta parafii w Rokitkach.

26 sierpnia (piątek) o godzinie 17:00 odbędzie się uroczysta Msza Święta odpustowa, na którą zaprosiliśmy wielu gości, w tym władze powiatu legnickiego, miasta i gminy Chojnów a także posługujących wcześniej księży proboszczów. Poprosiliśmy Pana Starostę Legnickiego Adama Babuśkę o objęcie patronatu honorowego nad naszymi uroczystościami.

O godzinie 19:00 rozpocznie się część druga uroczystości na stadionie w Rokitkach. Tam na wielkiej scenie odbędzie się koncert bardzo znanego i cenionego zespołu TGD. 20 artystów przybędzie z Warszawy aby śpiewem uczcić wspólnie z nami 50 lat parafii.

Około godziny 20:30 odbędą się niezwykłe pokazy laserowe oraz koncert w wykonaniu skrzypaczki grającej na elektrycznych skrzypcach. Pokaz zrealizuje jedna z najlepszych firm z branży techniki laserowej Visual Sensation.

Na miejscu już wcześniej będą dostępne stoiska z pyszną kawą oraz gastronomia serwowana z kultowych foodtrucków a także pyszne ciasta oraz inne przysmaki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich i do zobaczenia w piątek 26 sierpnia w Rokitkach

Ksiądz Proboszcz Tomasz Kwiecień

Andrzej Kupczyk - Przewodniczący Rady Parafialnej