Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sierpniowy festyn zakończony - podsumowanie

Autor admin
Data utworzenia: 16 sierpień 2012, 10:49 Wszystkich komentarzy: 9


Sierpniowy festyn zakończony - podsumowanie

Sierpniowy festyn za nami. Tym razem impreza odbyła się na placu przy ul. Sikorskiego. Pogoda dopisała, było ciepło i praktycznie bezchmurnie. Zawiodła jak zwykle frekwencja, pod sceną tłumów nie było. Organizatorzy przygotowali kilka atrakcji i niespodzianek. Nie zabrakło również chętnych do zabawy.

Festyn rozpoczął się o godzinie 14:00. Jako pierwsi na scenie pojawili się muzycy zespołu Haward Band. Krótko po ich występie przygotowano gry i zabawy.


Mimo słonecznej pogody nie było bardzo gorąco. Wielu Chojnowian skryło się w cieniu przygotowanych parasoli. Popijając napoje wysokoprocentowe obserwowali przebieg wydarzeń.


Organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek w postaci konkursów z nagrodami. Nie zabrakło kilku śmiałków, którzy dzielnie walczyli o trofea.


Około godziny 16:00 na scenie pojawili się muzycy z Uzbekistanu. Ogólne poruszenie i ciekawość przyciągnęła trochę ludzi pod scenę. W miarę upływu czasu Soburjon Saburov, Manzura Khikmatova zachęcili publikę do zabawy. Nie zabrakło kilku śmiałków, którzy na przygotowanym podeście rozpoczęli tańce. Artyści wykonali kilkanaście piosenek zarówno po Polsku jak i w ich narodowym języku. Za swoje występy zostali nagrodzeni brawami.


Następnie na scenie zjawił się zespół Expensive . Występ młodych muzyków szczególnie zaciekawił młodszą część publiczności, zwłaszcza płeć żeńską.

Po zakończeniu koncertu grupy Expensive na scenie pojawił się zespół Kłos and Band. Festyn zakończył się ponownym popisem grupy Haward Band, która zagrała 3 finałowe kawałki.

Sporym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się dmuchane zamki oraz trampolina. Gołym okiem było widać, że dzieci były bardzo zadowolone.


Impreza przebiegała w przyjaznej i miłej atmosferze. Zespoły muzyczne starały się zachęcić publiczność do zabawy.Komentarze

Wiadomo kiedy bedzie zakonczenie wakacji? I kto wystąpi ? A tak apropos mogliby zaprosić w końcu cos co "KAŻDEGO" ruszy do zabawy czyli np. zespół Boys, Skaner, Classic, Toples, Akcent itd...W Legnicy na takim festynie było extra ludzie się bawili super. A nie jakieś potupajki, które nikogo nie ruszają, tak jak ostatnio z tym Sypieniem, który wokalnie to się nie pochwalił. Oczywiscie nikogo nie chcę tu urazić, ale nie tylko ja to zauważyłam, że śpiewać to on nie potrafi tymbardziej po angielsku...WIęc może w końcu coś ruszy w tym Chojnowie i zaproszą kogos z wyżej wymienionych.
Pozdrawiam.
zgłoś komentarz
@jamik podziękujemy już taki pomysłom,już dni Chojnowa z disco kiblem pokazały dobitnie gdzie ludzie mają takich "artystów" Kiedyś gdy były zapraszane kapele na poziomie nawet w niepogodę była frekwencja i dobra zabawa .
zgłoś komentarz
...a co do Sypienia to ten dzieciak raczej śpiewa marnie ,właśnie te dziewczyny co były z nim w Chojnowie to prezentowały jakiś poziom ,miał być on gwiazdą w Chojnowie a okazał się marnym chórzystą dla koleżanek .
zgłoś komentarz
co za kretyn wpadła na pomysł,by zrobić ten festyn wśród blokowiska,przez co i godzina rozpoczęcia idiotyczna.I dlaczego tęgie głowy nie biorą pod uwagę gdzie zachodzi słońce,przy stawianiu sceny,przez co wykonawców ogląda sie pod słońce.Kolesie z Expensive naoglądali się chyba MTV,gdyż ruchy sceniczne najlepiej im wychodziły,bo muzycznie to jakaś porażka,a brzmienie to istna tragedia,do czego przyczynił się również akustyk.Najlepiej wypadli chyba goście z Uzbekistanu,bo o reszcie szkoda pisać
zgłoś komentarz
Melindo ! jak jaki ,jest jak byk na scenie na pierwszym zdjęciu .Jednak możliwe co już kiedyś sam sugerowałeś a ja mogę to skromnie Melindo potwierdzić że ma ON całe "G" do powiedzenia to decyzje jego szefa a kto jest szefem dyrektora MOKSiRu ? no kto Melindo ? tak Janek Ministrant ,ten sam co jak idzie miastem wszystkim czapkuje ,może biedaczek myśli że jest w górach ? tam jest taki zwyczaj że nawet jak się kogoś nie zna to się z nim wita .
zgłoś komentarz
Rozczaruję cię,to nie ten ze zdjęcia
zgłoś komentarz
Melindo pytasz a znasz odpowiedź ,to mów a nie zagadki ,moim zdaniem decyzje podejmują osoby decyzyjne albo dyro albo jego szef .
zgłoś komentarz
Ten festyn to taki żarcik Janka i Stasia. Kolejne udane obsadzenie stanowiska po pani prezes Chojnowianki ,to chyba nie dzieje sie na prawde.
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about finance tips for teens, excellent money words of advice, worthwhile money ideas, finance tips and tricks, simple financial words of advice, I highly suggest this top finance ideas page or for top finance tips, excellent finance tips, good financial recommendations, finance tips and tricks, excellent money ideas, see this simple money ideas profile.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.