Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Drodzy klienci Piekarni Kupczyk...

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 29 lipiec 2022, 11:09


Drodzy klienci Piekarni Kupczyk...

Drodzy klienci Piekarni Kupczyk.

W dniu dzisiejszym mija 30 lat od rozpoczęcia działalności firmy pod nazwą Piekarnia Kupczyk, którą prowadzimy wspólnie z żoną.

Jest to kolejny rozdział historii istnienia piekarni w rodzinie Kupczyk. Wcześniej przez prawie 20 lat pieczywo dla mieszkańców Chojnowa i okolic wypiekał z pasją mój nieżyjący już tato Roch, którego zapewne pamięta starsze pokolenie mieszkańców. Chcielibyśmy ogromnie podziękować za to, że jesteście z nami już tak długi okres czasu.

Dziękujemy za to, że doceniacie pracę całego naszego prawie 60-osobowego zespołu co dnia. Dziękujemy za to, że widzę wielu z Państwa co dnia, mówiąc sobie wspólnie "dzień dobry" przed naszymi sklepami firmowymi.

Przyszło nam wszystkim zmagać się z wieloma problemami ze względu na obecną sytuację w gospodarce. Nie jest łatwo prowadzić obecnie działalność gospodarczą w naszej branży, jednak zapewniam Państwa, że dołożymy wszelkich starań, aby chleb z naszej piekarni był wypiekany jeszcze wiele lat.

Dziękujemy również za pośrednictwem portalu chojnow.pl wszystkim naszym współpracownikom z firmy za ich wkład w rozwój firmy, za to, że wielu z nich jest z nami prawie od początku istnienia naszej działalności. Dziękujemy firmom kooperującym z nami z miasta oraz gminy Chojnów za wieloletnią współpracę. Dziękujemy za dzisiejsze wzruszające życzenia od współpracowników oraz wielu naszych ulubionych klientów.

To dla nas budujące, że możemy cieszyć się z państwem wspólnie tym wydarzeniem. To dla nas zastrzyk energii na przyszłość, który wzbudził w nas nadzieję na lepsze czasy na horyzoncie.

Łączymy wyrazu szacunku dla Państwa i ślemy gorące pozdrowienia, dziękując za te 30 wspólnych lat.

Marta i Andrzej Kupczyk