Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pomóżmy wrócić Piotrowi do zdrowia

Autor admin
Data utworzenia: 28 czerwiec 2022, 14:45 Wszystkich komentarzy: 0


Pomóżmy wrócić Piotrowi do zdrowia

W kwietniu informowaliśmy o zbiórce na rzecz Piotra Gucała, mieszkańca Chojnowa, który od wielu lat walczy ze złośliwym guzem mózgu. W maju Piotr przeszedł swoją 3 operację usunięcia guza - zbiórka na leczenie wciąż trwa.

U Piotra w 2016 roku zdiagnozowano złośliwy guz mózgu prawego płata czołowego. Przeszedł ciężką operacje, doszedł do siebie szybko i bez żadnych komplikacji.

- Po ponad 3 latach okazało się że guz powrócił. W 2020 roku lekarze podjęli się drugiej operacji, po operacji Piotr przeszedł leczenie chemioterapią i radioterapią; po przebytym leczeniu wykonał kontrolny rezonans który pokazał że jest czysto nie ma żadnych zmian, ta wiadomość była najlepszą wiadomością jaką mogliśmy dostać - informuje Anna Gucał, żona Piotra - Nasza radość nie trwała długo, w 2021 roku objawy powróciły nie dopuszczaliśmy do siebie myśli że to znowu powróciło, 3 miesiące po pierwszych objawach Piotr wykonał rezonans który wykazał nieprawidłowości, lekarz stwierdził że są to zmiany pooperacyjne i żeby nie panikować. Pod koniec 2021 roku Piotr przeszedł operacje perforacji żołądka po pęknięciu wrzodów, na początku 2022 roku zrobiliśmy kontrolny rezonans głowy i wtedy okazało się że guz wrócił, jedyne co wtedy poczuliśmy to strach, strach o naszą rodzinę, strach, że stracę męża i ojca naszych dzieci, wspaniałego człowieka który mimo swojego cierpienia pomaga też innym ludziom nie tylko chorym na raka.

25 maja Piotr przeszedł swoją 3 operacje usunięcia guza. - Niestety 3 operację przeszedł gorzej niż 2 poprzednie, czeka nas długa droga w walce z tym potworem - nas bo jesteśmy w tym razem ja jako żona Piotra będę walczyć ze wszystkich sił by mu pomóc, by nasze dzieci nie straciły ojca.

Zebrane pieniądze wykorzystane zostaną m.in. na opatrunki, rehabilitacje, nutridrinki, leki.

Link do zbiórki w serwisie zrzutka.pl


Pomóżmy Piotrowi stoczyć 3 walkę z Glejakiem - facebookowa grupa z licytacjami


Poniżej publikujemy wiadomość z apelem do naszych czytelników, jaką otrzymaliśmy od Anny Gucał, żony Piotra:

Witam wszystkich.

Pewnie wiele osób zna mojego męża Piotra Gucał, od urodzenia mieszkał w Chojnowie od kilku lat jesteśmy małżeństwem i mamy dwóch wspaniałych chłopców . Piotr od 5 lat walczy z nowotworem mózgu. Glejak gwiaździak anaplastyczny 3 stopnia. Niedawno przeszedł swoją 3 operacje wycięcia guza a także w listopadzie 2021 roku. przeszedł perforacje żołądka. Piotr ma dopiero 28 lat a już musi stoczyć walkę o swoje życie. Piotr aktualnie będzie miał ciężką chemię a także ma możliwość leczenia jonami węgla w Austrii.

Dlatego proszę ludzi o dobrym sercu, pomóżcie nam w walce z tym przeciwnikiem, zrobimy wszystko aby Piotr wyzdrowiał nie pozwolimy by zostawił naszą rodzinę. Jeśli nie możesz wpłacić złotówki, udostępnij zbiórkę, dorzuć coś od siebie do licytacji.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.