Query error chojnow.pl - Pożegnanie z ósmoklasistami w Szkole Podstawowej nr 3 [ZDJĘCIA]
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pożegnanie z ósmoklasistami w Szkole Podstawowej nr 3 [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 23 czerwiec 2022, 20:02 Wszystkich komentarzy: 0


Pożegnanie z ósmoklasistami w Szkole Podstawowej nr 3 [ZDJĘCIA]

Oficjalne zakończenie roku szkolnego dopiero jutro, jednak już dziś w nieco bardziej uroczysty sposób ze swoją szkołą po ośmiu latach nauki pożegnali się absolwenci chojnowskiej Trójki. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Uroczysta gala odbyła się w sali widowiskowej Domu Kultury.

W spotkaniu oprócz szkolnej społeczności udział wziął także burmistrz Jan Serkies, który zwrócił się bezpośrednio do uczniów. - W życiu każdego z nas zawsze coś się zaczyna ale to coś też się kończy. Nie tak dawno rozpoczynaliście swoją naukę w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej - dzisiaj możecie powiedzieć, że jesteście absolwentami szkoły z bardzo bogatą historią, tradycją - szkoły, która znakomicie kształci, której uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach, są laureatami wielu konkursów, olimpiad - zaznaczył włodarz miasta, który podziękował także całej szkolnej społeczności za aktywne działanie na rzecz mieszkańców Chojnowa - Szkoła Podstawowa nr 3 była bardzo aktywna jeżeli chodzi o działalność inspirującą mieszkańców naszego miasta, realizowała wiele ciekawych imprez - za to bardzo serdecznie i gorąco dziękuję - dodał.

Do uczniów kończących dziś swoją przygodę z "Trójką" zwrócił się także dyrektor Mariusz Szklarz.

- Dziś spotykamy się po raz ostatni by się pożegnać i zamknąć pewien znaczący rozdział w Waszym życiu. Szkoła podstawowa to pierwszy i zarazem najważniejszy odcinek na Waszej ścieżce edukacji. Wszystko, czego nauczyliście się od klasy pierwszej - pierw pod okiem wychowawczyń, które uczyły Was pisać, czytać, liczyć, a później nauczycieli, uczących pozostałych dziedzin - stało się fundamentem, na którym będziecie budować swoją dalszą wiedzę. Tak jak w przypadku budowy domu, macie już podstawę, czyli fundamenty - teraz przed Wami wznoszenie kolejnych pięter w Waszej edukacji. To od Was będzie zależało jaka będzie wysokość tego domu i jak trwała to będzie konstrukcja.

Najważniejszym punktem uroczystości było nagrodzenie najlepszych uczniów w kończącym się roku szkolnym, podziękowanie rodzicom zaangażowanym w życie szkoły oraz nagrodzenie absolwentów, którzy przez minione trzy lata godnie reprezentowali Szkołę Podstawową nr 3. Nie zabrakło także podziękowań ze strony uczniów i ich opiekunów.

Zakończenie roku szkolnego to przede wszystkim czas podsumowań. Klasy żegnające się ze swoją szkołą przygotowały na tę okazję wspominkowe prezentacje. Nie zabrakło również występów wokalnych i kabaretowego wspomnienia o nauczycielach, co jest znakiem rozpoznawczym szkół mieszczących się przy ulicy Reymonta.

Teraz czas wakacji, a już za dwa miesiące początek kolejnego etapu edukacji - dzisiejsi absolwenci po raz pierwszy przekroczą progi szkoły średniej...
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.