Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zapowiedź Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych

Autor admin
Data utworzenia: 13 czerwiec 2022, 13:21 Wszystkich komentarzy: 1


Zapowiedź Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych

W legnickim starostwie odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca Międzynarodowy Festiwal Letnich Koncertów Organowych. Wydarzenie w tym roku odbędzie się w obydwu chojnowskich kościołach.

Dla władz powiatu legnickiego to niewątpliwie prestiżowa impreza kulturalna oraz wizytówka powiatu. - Idea koncertów, ich charakter, bogaty oraz urozmaicony program, a przede wszystkim dostępność przyciągają od lat słuchaczy, poszukujących wydarzeń na wysokim poziomie, będących wyjątkowymi projektami, które w swojej idei wzbudzą u słuchacza niepowtarzalne emocje.

W dzisiejszej konferencji udział wzięli Starosta Legnicki Adam Babuśka, Wicestarosta Legnicki Janina Mazur oraz pomysłodawca przedsięwzięcia Członek Zarządu Powiatu Grzegorz Gapski. Podczas spotkania zaprezentowany został bogaty program festiwalu.

fot. materiały prasowe / Starostwo Powiatowe

- Koncerty, wybitni artyści oraz dźwięk wyjątkowego instrumentu, jakim są organy sprawią, że tegoroczne wydarzenie będzie fascynujące i niepowtarzalne, bowiem organy to instrument o niespotykanym brzmieniu, konstrukcji i możliwościach. Propozycja koncertowa skierowana jest nie tylko do melomanów, ale też do wszystkich, którzy podczas codziennego zgiełku poszukują ciszy, spokoju i wytchnienia.

Koncert przedfestiwalowy zaplanowano już na najbliższą niedzielę. 19 czerwca w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny zagrają Łukazs Madola wraz z zespołem instrumentów dętych Silver Brass. Wstęp wolny!

Poniżej publikujemy plakat z zapowiedzią wszystkich tegorocznych koncertów.Komentarze

Proponuję tylko i wyłącznie pieśni i muzykę patryjotyczną ????????????
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.