Query error chojnow.pl - Zobacz raport o stanie miasta. Mieszkańcy mogą wziąć udział w debacie
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zobacz raport o stanie miasta. Mieszkańcy mogą wziąć udział w debacie

Autor admin
Data utworzenia: 09 czerwiec 2022, 16:00 Wszystkich komentarzy: 3


Zobacz raport o stanie miasta. Mieszkańcy mogą wziąć udział w debacie

Burmistrz Miasta Chojnowa przedstawił Radzie Miejskiej raport o stanie miasta za 2021 rok. Stanowi on posumowanie działalności samorządu oraz jest podstawą, na której podjęta zostanie uchwała w sprawie udzielenia lub nieudzielenia wotum zaufania burmistrzowi.

- Zakres opracowanego dokumentu obejmuje przede wszystkim realizację programów, strategii, uchwał rady i budżetu obywatelskiego. Dane prezentowane w raporcie zostały sporządzone przez Urząd Miejski i miejskie jednostki organizacyjne wg stanu na 31.12.2021 r. - informuje burmistrz Jan Serkies - Niewątpliwie za nami trudny i nieprzewidywalny 2021 r. - pełen obaw i niepokoju, wobec trudnej sytuacji wynikającej z pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, z którą przyszło się nam zmierzyć. Z niektórych zaplanowanych zadań, spotkań, uroczystości należało zrezygnować i odpowiedzieć na nowe wyzwania, w szczególności związane z ochroną zdrowia mieszkańców. Pomimo nieprzewidywalnej rzeczywistości samorząd funkcjonował prawidłowo, realizował inwestycje, wykonywał nałożone zadania.

Treść raportu opublikowana zostania w Biuletynie Informacji Publicznych. Zapoznać można się z nim tutaj.

Głosowanie nad wotum zaufania poprzedzi debata nad raportem, w której uczestniczyć mogą mieszkańcy miasta. Zgłoszenie osoby chcącej wziąć udział w debacie powinno być poparte podpisami co najmniej 20 osób.


Komentarze

Ile to ma stron, że mi się to nie chce pobrać...
zgłoś komentarz
Niezła cenzura,skoro trzeba zebrać 20 podpisów,aby tylko wziąć udział w debacie.
zgłoś komentarz
Może łaskawie podajcie jakieś daty, godziny, gdzie się ta debata odbędzie, ile i komu wcześniej te podpisy trzeba zgłosić?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.