Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Łukasz Sypień w trójce najlepszych "Bitwy Na Głosy"!

Autor admin
Data utworzenia: 07 sierpień 2012, 18:16 Wszystkich komentarzy: 1


Łukasz Sypień w trójce najlepszych "Bitwy Na Głosy"!

Powoli cichną echa niedawno zakończonej drugiej edycji programu „Bitwa na głosy”, którą przypomnijmy wygrała drużyna Kamila Bednarka mająca w składzie chojnowianina Łukasza Sypienia, a już wychodzą na światło dzienne nowe informacje muzyczne tyczące się naszego rodaka. 4 września 2012 r. w stolicy Białorusi – Mińsku rusza „Międzynarodowa Bitwa Na Głosy”! W odróżnieniu od krajowej edycji programu w Mińsku zmierzą się ze sobą reprezentacje krajów, w tym Polski którą reprezentować będzie m.in. Łukasz Sypień!

Muzyczna reprezentacja naszego kraju składać się będzie z uczestników polskich talent-show takich jak m.in. „Bitwa na głosy” czy „X-Factor”. Z pierwszego z tych programów wybrany został właśnie Łukasz oraz Ania Deko (z drużyny Kamila Bednarka) oraz Piotr Jurkowski śpiewający w szeregach drużyny Edyty Górniak. Łącznie na scenie zaśpiewa 18 osób, bez głównego lidera. Formuła zatem będzie nieco inna.

Przygotowania do programu potrwają 4 dni, a rozpoczną się 21 bm. w Opolu. Reprezentacja Polski zmierzy się z zespołami bloku wschodniego, ale również m.in. z Włochami. Relacje nie będą odbywały się na żywo, w związku z czym dziennie nagrywane będą 2 odcinki, łącznie – 10. W odróżnieniu od znanego z polskich anten programu tutaj o losach zespołów decydować będą jurorzy. W Mińsku poza zmaganiami muzycznymi polska ekipa ma zapewnione wczasy – czeka ich zwiedzanie i wiele innych atrakcji.

"Międzynarodowej Bitwy Na Głosy" niestety nie obejrzymy w polskiej telewizji. Zainteresowani muszą czekać na internetowe transmisje, których na pewno nie zabraknie.

A już niebawem, 3 września startuje trzecia edycja programu „Bitwa Na Głosy”, którą muzycznym występem otworzy zespół Kamila Bednarka.

Łukasz Sypień: „Pozdrawiam wszystkich Czytelników CHOJNOW.PL, życzę Wam wesołej i bezpiecznej końcówki wakacji. Do zobaczenia!"Komentarze

For the person asking for sites about finance tips for millennials, simple money words of advice, simple finance words of advice, personal finance tips, top finance ideas, I highly recommend this good finance recommendations forum or for simple financial tips, top finance recommendations, worthwhile financial tips, excellent financial words of advice, finance tips for 18, check out this simple money ideas forum.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.