Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ponad 100 kierowców ukaranych za przekraczanie dozwolonej prędkości

Autor admin
Data utworzenia: 08 czerwiec 2022, 15:20 Wszystkich komentarzy: 0


Ponad 100 kierowców ukaranych za przekraczanie dozwolonej prędkości

Działająca na obszarze miasta Legnicy i powiatu legnickiego drogówka podsumowała wtorkowe działania "NURD". Najczęściej popełnianym wykroczeniem było przekroczenie prędkości w rejonie przejść dla pieszych - konsekwencje poniosło aż 108 kierowców.

Podczas wtorkowej akcji, która trwała do późnych godzin wieczornych, policjanci zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, ale również szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych.

- Wczorajsza akcja pod nazwą "NURD" trwała w godzinach 06.00 do 22.00. Udział w niej wzięło 27 policjantów ruchu drogowego legnickiej komendy, którzy przyglądali się bacznie nie tylko zachowaniu pieszych, ale i zwracali uwagę na to, czy kierowcy nie łamią obowiązujących przepisów - informuje sierż. szt. Anna Tersa - Najczęściej popełnianym wykroczeniem było przekroczenie prędkości w rejonie przejść dla pieszych, aż 108 kierowców zostało ukaranych za to wykroczenie. 25 kierujących ukarano za wyprzedzanie pojazdu na przejściu dla pieszych lub bezpośrednio przed nim.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.