Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Oskar Łużny jedzie na Mistrzostwa Europy do Rosji! Bokserzy nad morzem szlifują formę.

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 07 sierpień 2012, 10:11 Wszystkich komentarzy: 14


Oskar Łużny jedzie na Mistrzostwa Europy do Rosji! Bokserzy nad morzem szlifują formę.

W chwili obecnej sześciu zawodników Champion Powiat Legnicki przebywa na obozie sportowym w Łukęcinie - niewielkiej nadmorskiej miejscowości. Jest to zgrupowanie kadry Dolnego Śląska, zupełnie darmowe. Chłopcy, którzy dzięki ciężkiej pracy zostali powołani do kadry to: Łukasz Niemczyk, Kuba Czapski, Oskar Łużny, Kamil Mroczkowski, Mateusz Stachurka oraz Kacper Harkawy.

Nasi reprezentanci przygotowują się do nadchodzącego sezonu, który rusza już we wrześniu.

Bardzo ważną wiadomością jest fakt, że Oskar Łużny jedzie na Uczniowskie Mistrzostwa Europy, które zorganizowane zostały w Rosji. W dniach 2-9 października w miejscowości Anapa odbędzie się ta prestiżowa impreza. Jest to niezwykłe wyróżnienie dla mojego zawodnika. Należy nadmienić, iż Oskar od dłuższego czasu spisuje się wyśmienicie. W chwili obecnej na obozie sportowym walczy przeciwko juniorom jak równy z równym.

Wszyscy zawodnicy pracują bardzo ciężko nie opuszczając treningów. Już we wrześniu wyruszamy na pierwsze zawody. Jestem przekonany, że moi podopieczni spiszą się znakomicie. Jest ciągły progres, chłopcy nabywają nowych umiejętności.

Na koniec chciałbym przekazać ważną informację dla pana burmistrza i wszystkich zainteresowanych. Otóż od trzech miesięcy posiadam dokumenty instruktora. Proszę zatem już więcej nie sprawdzać mojej wiarygodności w Związku, a spytać u źródła. Uważam, że nie są ważne posiadane dokumenty, ale fakt w jaki sposób pracuje się z młodzieżą. Moim zdaniem lepiej pomagać niż szkodzić! Proszę mi powiedzieć który klub w Chojnowie zdobył jakiekolwiek medale na Mistrzostwach Polski? Dodam jeszcze do tego fakt, że mój klub został nagrodzony przez Okręgowy Związek Bokserski za pracę z młodzieżą.

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania dla firmy Wojcieszowianka, Starostwa Powiatowego za wszelką pomoc bez której nie udałoby się osiągnąć tych wszystkich sukcesów. Dziękuję również panu Staroście za zakup strojów sportowych przeznaczonych do treningów i walk oraz panu Jarosławowi Jóźwiakowi za ufundowanie stypendium dla Łukasza Niemczyka.

Arkadiusz Lewandowski
Komentarze

Gratuluje,oby tak dalej .
zgłoś komentarz
dobrze napisane panie trenerze. zaden klub u nas nie zdobyl medali na mp. gratulacje dla chlopakow. trzymam za was tak samo kciuki jak za kolarzy. powoli lecz skutecznie do celu. powodzenia!
zgłoś komentarz
Gratulacje dla zawodnika (zawodników) i trenera. Coraz częsciej słyszy się o sukcesach bokserów. Dobrze, że klub i chyba trener został nagrodzony przez Okręgowy Związek Bokserski za pracę z młodzieżą. Nie rozumiem tylko o co chodzi z tą wiarygodnością.
zgłoś komentarz
tez mnie to zaciekawilo. moze bylo tak jak z trenerem Bobiowskim ze ktos zlozyl donos na brak papierow u trenera Lewandowskiego?
zgłoś komentarz
Niema pewności więc z góry zaznaczam że pisze to jako tylko i wyłącznie domysł z tego co kiedyś usłyszałem.
Trener bokserów był sprawdzany ze względu na swoją przeszłość ,tak powiedzmy ,na prośbę rodziców czy grona pedagogicznego i wcale nie chodziło o papiery trenera a sam fakt pracy z młodzieżą jeśli chodzi o "Arka" bo były zastrzeżenia do tej osoby.
Tylko dziwne że ci sami ludzie zatrudniają nauczyciela bez wyższego czy dają pracę na Orlikach z młodzieżą i tam jest wszystko w porządku bo jest to znajomy burmistrza i radny.
zgłoś komentarz
ze tak dalikatnie to ujme to wkurza mnie to. przeswietlaja tych ktorzy cos robia z mlodzieza a ta odnosi sukecsy. i mysla - nie tak przeciez nie moze byc ze ktos z chojnowa zwycieza. to pac go na widelec i inwigilacja, szukanie brudow z przeszlosci. a te wszystkie "poprawne" jednostki ktore guzik robia to grzeja ciepla posadke i nie musza sie niczego bac ani z niczego tlumaczyc choc za uszami swoje maja. parodia
zgłoś komentarz
Tutaj chodzi o to , że burmistrz zamiast pomagać klubowi to próbuje działać na jego niekorzyść szukając jakiś nieprawidłowości. Trener Lewandowski prowadzi swój klub z własnych chęci i traci swój własny czas nie mając przy tym żadnych korzyści finansowych i zamiast go wspierać i pomagać w tym co robi to miasto (burmistrz) probuje mu zaszkodzic poprostu żenada.
zgłoś komentarz
Bardzo dobrze napisane Krzychu ,identyczna sytuacja jest u kolarzy.
zgłoś komentarz
a Ty Psymon jak nie masz pewnosci i masz takie debilne domysły to lepiej nie pisz ! Trener Lewandowski ma dobry kontakt z rodzicami swoich podopiecznych ! Burmistrz daje pieniadze dzieciom znajomym a mistrzowi Polski w boksie z Chojnowa nawet nie chciał dać na szorty !!!!!
zgłoś komentarz
Krzychu domysły to ja mam tylko i wyłącznie co do przeszłości trenera i tam one pozostały bo nic na ich temat więcej nie napisałem ,to problem mieli rodzice i rada pedagogiczna czy część nauczycieli poinformowanych przez tak zwanych "życzliwych"
Więc używając twojego języka piszesz idiotyzmy pod moim adresem dlatego że nie potrafisz czytać tekstu z jego rozumieniem .Ja do trenera nic niema dzieciaku ,wykazałem jedynie kto i dlaczego mógł chcieć "sprawdzać" tą osobę.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.