Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnów Cup vol. 2. Znamy listę drużyn biorących udział w turnieju

Autor admin
Data utworzenia: 19 maj 2022, 19:06 Wszystkich komentarzy: 1


Chojnów Cup vol. 2. Znamy listę drużyn biorących udział w turnieju

Już 11 czerwca na Stadionie Miejskim odbędzie się druga edycja turnieju Chojnów Cup. Organizatorzy zaprezentowali listę drużyn, biorących udział w zawodach.

Turniej piłkarski Chojnów Cup organizowany przez Chojnowiankę Chojnów kierowany jest do dzieci z rocznika 2013-2014. Zawody odbędą się na Stadionie Miejskim (który zostanie podzielony na dwa boiska).

W turnieju, oprócz drużyny gospodarzy - Chojnowianki, zaprezentują się reprezentanci: Zagłębia Lubin, 1KS Ślęzy Wrocław, BKS Bolesławiec, Leśnika Osiecznica, Football Academy Lubin, JTS Jawor, KS Jaworzanki 1946 Jawor, Górnika Złotoryja, Wilkowianki Wilków oraz Championa Chocianów.

Organizatorzy zapraszają do kibicowania. Początek wydarzenia o godzinie 11:00.


Pierwsza edycja turnieju odbyła się 16 stycznia w hali sportowej przy ulicy Matejki. W zorganizowanych przez Chojnowiankę rocznik 2013-2014 zawodach udział wzięło sześć zespołów z Dolnego Śląska. Mecze trwały po 12 minut. Rywalizacja podzielona została na dwie grupy. W pierwszej ze sobą zmierzyły się drużyny złotoryjskiego Górnika, Miedzi Legnica oraz druga drużyna Chojnowianki. W grupie B mogliśmy natomiast obserwować rywalizację zawodników Wilkowianki, pierwszej drużyny Chojnowianki oraz Football Academy Lubin.

Organizatorzy planują kolejne edycje turnieju, które odbywać będą się zarówno w hali (zimą) jak i na boiskach zewnętrznych.


Komentarze

Mają to, jest moc! Świetna impreza dzięki prezesowi klubu Zbigniewowi Susło i nieocenionemu wsparciu burmistrza Jana Serkiesa. Brawo panowie!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.