Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnów Cup vol. 2: Szykuje się kawał dobrego futbolu

Autor admin
Data utworzenia: 17 maj 2022, 17:59 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnów Cup vol. 2: Szykuje się kawał dobrego futbolu

- Szykuje się kawał dobrego futbolu - takimi słowami na facebookowym profilu Młodzi Gniewni zapowiedziana została druga edycja turnieju piłkarskiego Chojnów Cup. Impreza skierowana dla młodych zawodników z regionu odbędzie się 11 czerwca na Stadionie Miejskim.

Pierwsza edycja turnieju odbyła się 16 stycznia w hali sportowej przy ulicy Matejki. W zorganizowanych przez Chojnowiankę rocznik 2013-2014 zawodach udział wzięło sześć zespołów z Dolnego Śląska. Mecze trwały po 12 minut.

Rywalizacja podzielona została na dwie grupy. W pierwszej ze sobą zmierzyły się drużyny złotoryjskiego Górnika, Miedzi Legnica oraz druga drużyna Chojnowianki. W grupie B mogliśmy natomiast obserwować rywalizację zawodników Wilkowianki, pierwszej drużyny Chojnowianki oraz Football Academy Lubin.

Zobacz więcej: Pierwsza edycja turnieju Chojnów Cup. Sukces młodych zawodników Chojnowianki

Druga edycja odbędzie się 11 czerwca na Stadionie Miejskim. Honoru naszego miasta - liczymy, że z powodzeniem - bronili będą młodzi zawodnicy Chojnowianki Chojnów.

- Szykuje się kawał dobrego futbolu. W imieniu zawodników serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej - zapraszają organizatorzy.

O szczegółach wydarzenia i liście drużyn będziemy informować.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.