Query error chojnow.pl - Już w najbliższą sobotę Rozśpiewane Nutki
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Już w najbliższą sobotę Rozśpiewane Nutki

Author: admin
Creation date: 17 May 2022, 17:02 All comments: 0


Już w najbliższą sobotę Rozśpiewane Nutki

21 maja w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury odbędzie się 18. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Rozśpiewane Nutki. Wystąpi 36 wykonawców, wśród których znajdą się osoby z Chojnowa i gminy Chojnów.

Konkurs powraca po dwuletniej pandemicznej przerwie. Celem imprezy jest: prezentacja i promocja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży, popularyzacja śpiewu jako formy artystycznego wyrazu, popularyzacja piosenek polskich autorów i kompozytorów, wymiana doświadczeń i pomysłów w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą oraz kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

W przeglądzie uczestniczą tylko soliści. Zgłoszenia prowadzone były do 29 kwietnia. Organizatorzy wprowadzili trzy kategorie wiekowe: rocznik 2012 i młodsi, roczniki: 2007-2011 oraz rocznik 2006 i starsi. Jury powołane przez organizatora oceniać będzie obór repertuaru, wykonanie, ogólny wyraz artystyczny.

Na liście uczestników opublikowanej przez Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji widnieje 36 nazwisk. Początek konkursu 21 maja o godzinie 10:00. Na godzinę 13:00 zaplanowano drugą cześć wydarzenia.Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.