Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Gmina Chojnów organizuje odbiór odpadów rolniczych

Autor admin
Data utworzenia: 16 maj 2022, 18:46 Wszystkich komentarzy: 0


Gmina Chojnów organizuje odbiór odpadów rolniczych

Gmina Chojnów organizuje odbiór odpadów rolniczych typu: folia rolnicza, siatki i sznurek do owijania balotów, opakowań po nawozach typu Big Bag 2022 r. Gmina przyjmie odpady tylko do ilości zadeklarowanej w inwentaryzacji. Odpady te będą przyjmowane nieodpłatnie.

- Urząd Gminy Chojnów informuje, że od dnia 12 maja 2022 r. będzie organizowany odbiór odpadów rolniczych. Zgodnie z przeprowadzoną w sierpniu 2021 r. inwentaryzacją odpady w zadeklarowanej w inwentaryzacji ilości należy osobiście dostarczyć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdującego się w miejscowości Biała 118 A w godzinach pracy - informuje Urząd Gminy - Odpady muszą być posegregowane na poszczególne frakcje. Na miejscu osoba dostarczająca odpady dokona ważenia odpadów i odstawi je we wskazane miejsce.

Gmina przyjmie odpady tylko do ilości zadeklarowanej w inwentaryzacji. Dostarczone odpady muszą być wolne od zabrudzeń i spakowane w sposób umożliwiający swobodne ważenie i ręczne ich przestawienie.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.