Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Monika B. Janowska gościem chojnowskiej biblioteki [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 13 maj 2022, 16:12 Wszystkich komentarzy: 0


Monika B. Janowska gościem chojnowskiej biblioteki [ZDJĘCIA]

W Miejskiej Bibliotece Publicznej trwają obchody XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Wśród zaproszonych gości znalazła się Monika B. Janowska - pochodząca z Legnicy autorka powieści.

Monika B. Janowska zadebiutowała w 2011 roku powieścią ”Gra o pałac”, nominowaną do Legnickiej Książki Roku 2011. Kolejna książka „Zawracanie głowy” trafiła do rąk czytelników w 2013 roku. Na swoim pisarskim koncie ma jeszcze powieści: ”Połknąć żabę” (2017), „Czwarty pokój” (2019), „Mało brakowało” (2019), „Selfie z Toskanią”(2020) oraz w 2021 r. „Diabli wzięli święty spokój” – Książka Roku 2021 w kategorii "Komedia Kryminalna" w plebiscycie serwisu Granice.pl.

- Powieści Moniki B. Janowskiej tryskają dobrym humorem, obfitują w zwariowane przygody zwykłych-niezwykłych bohaterek i zaskakujące zbiegi okoliczności, ale przede wszystkim pozwalają się oderwać od szarej codzienności. Rodzinne miasto autorki – Legnica, stanowi tło jej powieści i nawet, gdy zdarza się inaczej, to bohaterki zawsze są z nią związane. Utrzymane w humorystycznym stylu książki Moniki B. Janowskiej cieszą się popularnością, zbierają dobre recenzje, dostarczają znakomitej rozrywki oraz skutecznie poprawiają humor. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie, bowiem nutka romansu miesza się z odrobiną historii, sensacji czy nawet kryminału - informują organizatorzy wydarzenia.

Autorka na spotkaniu zdradziła kulisy powstawania swoich książek. Spotkanie połączono z kiermaszem książek autorki.

Zobacz również: O "Świecie pod Kyczerą" w chojnowskiej bibliotece [ZDJĘCIA]Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.