Query error chojnow.pl - Chojnowski MOKSiR w plebiscycie Radia Wrocław
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowski MOKSiR w plebiscycie Radia Wrocław

Autor admin
Data utworzenia: 12 maj 2022, 16:29 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowski MOKSiR w plebiscycie Radia Wrocław

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie znalazł się wśród nominowanych placówek w trzeciej edycji plebiscytu "TOP5 dolnośląskich domów kultury" organizowanego przez Radio Wrocław. Trwa głosowanie.

- Radio Wrocław ogłosiło plebiscyt na tętniący życiem, rozśpiewany, roztańczony dom kultury. Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chojnowie do takich właśnie należy, nie bez przyczyny zatem znalazł się wśród nominowanych placówek - informuje Urząd Miejski.

Głosowanie potrwa do soboty, 21 maja, do godziny 15.30. Codziennie można oddać głos. - Tętniące życiem, rozśpiewane, roztańczone - po raz kolejny prezentujemy dolnośląskie domy kultury. Wybierzcie ten, który podoba Wam się najbardziej a jeśli uważacie, że jakiś inny zasługuje na miano najlepszego, napiszcie o tym, zorganizujemy kolejna edycję plebiscytu. Zwycięża ośrodek, który uzbiera najwięcej punktów. Głosy oddawane z adresów IP będących węzłami sieci TOR oraz serwerami proxy oraz głosy oddane przez roboty będą usuwane - tłumaczą organizatorzy.

Na chwilę obecną chojnowski MOKSiR zajmuje drugie miejsce. Zagłosować można tutaj.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.