Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Dary z gminy Chojnów dzięki Fundacji LSSE dotarły do Nowoseliwki w obwodzie donieckim

Autor admin
Data utworzenia: 11 maj 2022, 11:42 Wszystkich komentarzy: 0


Dary z gminy Chojnów dzięki Fundacji LSSE dotarły do Nowoseliwki w obwodzie donieckim

Gmina Chojnów kontynuuje działania wspierające mieszkańców Ukrainy - zarówno tych, którzy znaleźli schronienie w gminie Chojnów, jak i tych, którzy pozostali na Ukrainie. Za pośrednictwem Fundacji LSSE do objętego działaniami wojennymi obwodu donieckiego docierają dary.

Kilka dni temu gmina Chojnów przekazała dary, które za pośrednictwem Fundacja LSSE trafiły do Nowoseliwki w Obwodzie Donieckim. Jak informuje Urząd Gminy, produkty żywnościowe, odzież, artykuły higieniczne, koce, środki czystości i medykamenty pochodziły z transportu, który dotarł do Gminy Chojnów z Wielkiej Brytanii na początku kwietnia.

- Prowadzimy działania wspierające mieszkańców Ukrainy, którzy znaleźli schronienie przed wojną w Gminie Chojnów, ale także robimy, co w naszej mocy, aby z tą pomocą trafiać również na Ukrainę, do osób, które pozostały w kraju, by bronić własnej ojczyzny - informuje Wójt Gminy Chojnów, Andrzej Pyrz.

Za wsparcie akcji podziękowała Fundacja LSSE. - Składamy serdeczne podziękowania za przyłączenie się do naszej akcji pomocowej Panu Wójtowi Andrzejowi Pyrzowi oraz wszystkim Pracownikom Urzędu Gmina Chojnów o wielkich sercach. Dziękujemy za przekazane dary. Pierwszy transport trafił już do Nowoseliwki w Obwodzie Donieckim. Kolejne wkrótce dotrą do innych potrzebujących.

fot. Fundacja LSSEKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.