Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Bracia Niemczyk wyruszyli w podróż do Nowego Jorku. 21 maja zawalczą na gali w Queens

Autor admin
Data utworzenia: 04 maj 2022, 16:49 Wszystkich komentarzy: 0


Bracia Niemczyk wyruszyli w podróż do Nowego Jorku. 21 maja zawalczą na gali w Queens

Łukasz i Mateusz Niemczykowie zaczynają dziś swoją amerykańską przygodę - 21 maja zaprezentują się na ringu w nowojorskim Queens na gali organizowanej przez RBK Promotions i Kownacki Management.

Zawodnicy wspólnie z trenerem Arkadiuszem Lewandowskim wyruszyli dziś do Stanów Zjednoczonych - na miejscu spędzą trzy tygodnie. W planach dalsze treningi oraz udział w gali organizowanej przez RBK Promotions, przy współpracy z Kownacki Management. Wydarzenie odbędzie się 21 maja w klubie Amazura Concert Hall w Queens.

Bracia Łukasz i Mateusz Niemczyk na zawodowym ringu zadebiutowali 7 stycznia w podwrocławskiej Zawoni. 4 marca na gali RBK Boxing Night w Szczytnie oglądać mogliśmy Mateusza Niemczyka.

Obydwaj zawodnicy na swoim koncie mają po jednym zwycięstwie. Chojnowscy bokserzy uczą się od najlepszych - w kwietniu wrócili ze sparingów z Mateuszem Masternakiem. - Cenne doświadczenie z pewnością zaprocentuje w następnych pojedynkach - zapowiada grupa RBK Promotions.

Nowojorska gala kierowana jest przede wszystkim do amerykańskiej Polonii. Już 6 maja ekipa pięściarzy Kownacki Promotions spotka się z sympatykami boksu w Pewex Health and Beauty.

Dalsze kroki zawodników będziemy śledzić.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.