Query error chojnow.pl - KMZB: 87 zgłoszeń, 29 dotyczyło przekraczania dozwolonej prędkości
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

KMZB: 87 zgłoszeń, 29 dotyczyło przekraczania dozwolonej prędkości

Author: admin
Creation date: 04 May 2022, 16:00 All comments: 2


KMZB: 87 zgłoszeń, 29 dotyczyło przekraczania dozwolonej prędkości

Lokalna policja podsumowała jakie zagrożenia w kwietniu 2022 roku na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, najczęściej zaznaczali mieszkańcy powiatu legnickiego.

- W kwietniu 2022 roku mieszkańcy powiatu legnickiego na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa dokonali 87 zgłoszeń, z czego 29 zaznaczonych na mapie punktów dotyczyło przekraczania dozwolonej prędkości - informuje sierż. szt. Anna Tersa - Obywatele często zaznaczali też nieprawidłowe parkowanie, spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych a także miejsca, gdzie występują dzikie wysypiska śmieci, niewłaściwa infrastruktura drogowa i akty wandalizmu.

W wyniku weryfikacji zgłoszeń wskazanych na mapie w kwietniu 2022 roku, policjanci potwierdzili blisko 50 proc. zgłoszonych zagrożeń.

- Legniccy policjanci w dalszym ciągu zachęcają do korzystania z tej internetowej aplikacji. Dzięki takiemu współdziałaniu, wymianie informacji pomiędzy mieszkańcami, a funkcjonariuszami skuteczniej osiągnie się wymierne efekty zmierzające do poprawy naszego wspólnego bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania.


Comments

Mało skuteczna opcja powiadamiania policji
report comment
Mało skuteczna opcja powiadamiania policji
Ależ Ty masz zawsze ból dupy pod artykułami o prędkości, niech sobie kontrole robią. Wygląda na to, że masz jakąś manię, serio zgłoś się z tym do kogoś.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.