Query error chojnow.pl - Profesjonalna drabina platformowa - Faraone PLS
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Profesjonalna drabina platformowa - Faraone PLS

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 29 kwiecień 2022, 18:00 Wszystkich komentarzy: 0


Profesjonalna drabina platformowa - Faraone PLS

W niektórych warunkach pracy na wysokości najlepiej sprawdzają się drabiny platformowe. Zostały zaprojektowane tak, by przez długi czas zapewniać użytkownikowi komfortową pozycję na odpowiednio dużej platformie oraz - dzięki zastosowaniu balustrad - zabezpieczać go w razie potrzeby wychylenia się. Doskonałym przykładem jest model Faraone PLS. Sprawdź, dlaczego warto ją kupić.

Gdzie najlepiej sprawdza się drabina Faraone PLS?

Drabina Faraone PLS jest funkcjonalną drabiną wolno stojącą, która sprawdzi się przy okazji wykonywania wszelkiego rodzaju prac konstrukcyjnych czy wykończeniowych na wysokości maksymalnej wynoszącej 4 m. Jednak drabina jest regulowana i jej wysokość możemy dostosować do własnych potrzeb.

Przydatnym w pracy rozwiązaniem jest możliwość ustawienia drabiny na schodach, dzięki temu że każde z ramion ma niezależną regulację. Model składa się kompaktowo, co ułatwia jego transport.


Czym charakteryzuje się drabina Faraone PLS?

Faraone PLS to model, który wyróżnia się dużym podestem roboczym, który pozwala na komfortowe i bezpieczne wykonanie pracy. Jego wymiary to 52 cm x 62 cm. Otacza go ochronna balustrada, która zabezpiecza użytkownika przed upadkiem z wysokości. Taka sytuacja może mieć miejsce, gdy pracownik wychyla się zbyt mocno. W opisywanej drabinie to ryzyko zostało znacznie ograniczone.

Na balustradzie została umieszczona praktyczna i funkcjonalna torba, do której można włożyć narzędzia, elektronarzędzia i inne przybory niezbędne podczas pracy, dzięki czemu nie trzeba przerywać pracy po zejść po to, co jest w danej chwili potrzebne. Zastosowane stabilizatory krzyżowe sprawiają natomiast, że drabina jest bardzo wytrzymała i stabilna.

Mimo tych udogodnień drabina Faraone PLS jest lekka, a jej obsługa i składanie są proste i intuicyjne. Łatwo można ją też przesuwać, dzięki temu że ma kółka. Na spodzie zastosowano specjalne plastikowe końcówki dzięki czemu, Faraone PLS gwarantuje bezpieczną pracę - jest stabilna i zabezpiecza przed poślizgiem.

Gdzie kupić drabinę platformową Faraone PLS?

W korzystnej cenie model można kupić na stronie dramix.pl u renomowanego dostawcy nowoczesnych, bezpiecznych i dostosowanych do potrzeb klientów urządzeń do pracy na wysokościach.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.