Query error chojnow.pl - Akcja Prędkość. Ujawniono niemal 60 wykroczeń w ruchu drogowym
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Akcja Prędkość. Ujawniono niemal 60 wykroczeń w ruchu drogowym

Author: admin
Creation date: 28 April 2022, 18:05 All comments: 0


Akcja Prędkość. Ujawniono niemal 60 wykroczeń w ruchu drogowym

Lokalna drogówka posumowała działania "Prędkość" na drogach m.in. powiatu legnickiego. Funkcjonariusze ujawnili niemal 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, przy wykorzystaniu ręcznych mierników prędkości oraz radiowozów wyposażonych w urządzenia rejestrujące tzw. wideorejestratory, przeprowadzili ponad 67 kontroli pojazdów na terenie miasta i powiatu.

- Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ od wczesnych godzin porannych policjanci ujawnili niemal 60 wykroczeń w ruchu drogowym, a na niezdyscyplinowanych kierujących nałożono mandaty karne. Ponadto mundurowi zatrzymali 1 prawa jazdy kierowcy, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali jednego kierującego, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości - relacjonuje asp. Krzysztof Oleniacz z legnickiej policji.

Policjanci apelują o rozsądek i jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego, szczególnie w obszarze zabudowanym i w rejonie szkół. - Przypominamy, że niedostosowanie prędkości do warunków ruchu i nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu to główne przyczyny wypadków drogowych.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.