Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Akcja Prędkość. Ujawniono niemal 60 wykroczeń w ruchu drogowym

Autor admin
Data utworzenia: 28 kwiecień 2022, 18:05 Wszystkich komentarzy: 0


Akcja Prędkość. Ujawniono niemal 60 wykroczeń w ruchu drogowym

Lokalna drogówka posumowała działania "Prędkość" na drogach m.in. powiatu legnickiego. Funkcjonariusze ujawnili niemal 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, przy wykorzystaniu ręcznych mierników prędkości oraz radiowozów wyposażonych w urządzenia rejestrujące tzw. wideorejestratory, przeprowadzili ponad 67 kontroli pojazdów na terenie miasta i powiatu.

- Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ od wczesnych godzin porannych policjanci ujawnili niemal 60 wykroczeń w ruchu drogowym, a na niezdyscyplinowanych kierujących nałożono mandaty karne. Ponadto mundurowi zatrzymali 1 prawa jazdy kierowcy, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali jednego kierującego, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości - relacjonuje asp. Krzysztof Oleniacz z legnickiej policji.

Policjanci apelują o rozsądek i jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego, szczególnie w obszarze zabudowanym i w rejonie szkół. - Przypominamy, że niedostosowanie prędkości do warunków ruchu i nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu to główne przyczyny wypadków drogowych.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.