Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

[WYNIKI KONKURSU] Wygraj podwójny voucher do wykorzystania w Food Truckach na chojnowskim Rynku

Autor admin
Data utworzenia: 27 kwiecień 2022, 19:40


[WYNIKI KONKURSU] Wygraj podwójny voucher do wykorzystania w Food Truckach na chojnowskim Rynku

Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Do wygrania podwójny voucher do wykorzystania w Food Truckach na chojnowskim Rynku.

2 i 3 maja Rynek w Chojnowie zamieni się w najsmaczniejsze miejsce w regionie. - Przygotowaliśmy dla Was SMACZNY WEEKEND MAJOWY - zapowiadają organizatorzy - Przez 2 dni będziecie mogli skosztować smakowitego kunsztu szefów kuchni z całej Polski. Zaserwujemy Wam również wyśmienite piwa rzemieślnicze i koncernowe. A to wszystko w towarzystwie przyjemnej dla ucha muzyki.

Przyjdź i przekonaj się sam! Wstęp bezpłatny.

Już teraz mamy dla Was kolejny konkurs.

Możecie zgarnąć 3 podwójne vouchery do wykorzystania w Food Truckach.

By zdobyć szansę na nagrodę wystarczy, że: napiszesz w komentarzu z kim wybierzesz się na to wydarzenie. Zachęcamy również do oznaczenia tych osób.

Na odpowiedzi czekamy do 1 maja, do godziny 10:00 w komentarzu pod konkursowym postem na naszym facebookowym profilu.

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za nadesłane odpowiedzi. Na liście zwycięzców znaleźli się:

Karolina Kuboń-Paryś
Kamila Szkolnik-Gołdyn
Honorata Pieprz

Gratulujemy


Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.