Query error chojnow.pl - Urząd Gminy: Do Tarnopola na Ukrainie dotarł kolejny transport darów z gminy Chojnów
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Urząd Gminy: Do Tarnopola na Ukrainie dotarł kolejny transport darów z gminy Chojnów

Autor admin
Data utworzenia: 12 kwiecień 2022, 16:51 Wszystkich komentarzy: 0


Urząd Gminy: Do Tarnopola na Ukrainie dotarł kolejny transport darów z gminy Chojnów

Z gminy Chojnów do Tarnopola wyruszył kolejny transport darów. Akcja została przeprowadzona z inicjatywy Pana Arkadiusza Przybysza byłego żołnierza zawodowego Wojska Polskiego, przy współpracy z samorządem gminy Chojnów.

Gminny punkt pomocy humanitarnej przygotował śpiwory, koce oraz środki higieniczne i żywność - produkty, których po drugiej stronie granicy zaczyna coraz częściej brakować. Część artykułów pochodziła z transportu darów, który trafił do Gminy Chojnów w ubiegłym tygodniu z Wielkiej Brytanii.

- Sytuacja na Ukrainie jest nadal bardzo ciężka. Jej obywatele mierzą się z niewyobrażalnym dramatem, jakiego nikt z nas nigdy nie chciałby doświadczyć. Jako samorząd Gminy Chojnów w miarę możliwości staramy się odpowiadać wsparciem na każdy apel, jaki do nas dociera. Na prośbę Pana Arkadiusza Przybysza przekazaliśmy śpiwory, koce, artykuły higieniczne oraz żywność. Podzieliliśmy się darami, które trafiły do nas transportem z Wielkiej Brytanii – informuje Wójt Andrzej Pyrz.

Dary trafiły do kościoła ewangelickiego w Tarnopolu. Jak informuje Urząd Gminy, dostawę udało się przeprowadzić bardzo sprawnie i szybko. - To ważne, albowiem dla osób, które wciąż pozostają za nasza wschodnią granicą, w państwie, w którym toczy się wojna, każda chwila i każdy dzień są niezwykle ważne.

fot. Gmina Chojnów [Facebook]Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.