Query error chojnow.pl - Akcja "Alkohol - Narkotyki". Pięciu kierowców wyeliminowanych z ruchu
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Akcja "Alkohol - Narkotyki". Pięciu kierowców wyeliminowanych z ruchu

Autor admin
Data utworzenia: 12 kwiecień 2022, 15:55 Wszystkich komentarzy: 0


Akcja "Alkohol - Narkotyki". Pięciu kierowców wyeliminowanych z ruchu

Lokalna drogówka podsumowuje efekty poniedziałkowej akcji "Alkohol i Narkotyki". Udało się zatrzymać trzech kierowców prowadzących pod wpływem alkoholu oraz oraz dwóch, którzy usieli za kierownicą po użyciu środków odurzających.

- Podczas wczorajszej kontroli pojazdów ujawnili kilka nieprawidłowości związanych z ich stanem technicznym, co skutkowało zatrzymaniem 5 dowodów rejestracyjnych. W wyniku działań zatrzymano trzech nietrzeźwych kierujących, a przeprowadzone badanie testerem narkotykowym u kolejnych dwóch kierowców wykazało, że wsiedli za kierownicę po użyciu środków odurzających - tłumaczy asp. Anna Grześków z legnickiej policji - Przypominamy, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości czy po użyciu środków odurzających jest przestępstwem. Reagujmy za każdym razem jeśli widzimy, że osoba w takim stanie usiłuje wsiąść za kierownicę. Świadomie i odpowiedzialnie dbajmy o wspólne bezpieczeństwo.

Funkcjonariusze legnickiej drogówki cyklicznie prowadzą działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Celem policjantów jest eliminowanie z ruchu kierujących będących pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających, którzy mogą być powodem niebezpiecznych zdarzeń na drogach.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.