Query error chojnow.pl - Akcja "Alkohol - Narkotyki". Pięciu kierowców wyeliminowanych z ruchu
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Akcja "Alkohol - Narkotyki". Pięciu kierowców wyeliminowanych z ruchu

Author: admin
Creation date: 12 April 2022, 15:55 All comments: 0


Akcja "Alkohol - Narkotyki". Pięciu kierowców wyeliminowanych z ruchu

Lokalna drogówka podsumowuje efekty poniedziałkowej akcji "Alkohol i Narkotyki". Udało się zatrzymać trzech kierowców prowadzących pod wpływem alkoholu oraz oraz dwóch, którzy usieli za kierownicą po użyciu środków odurzających.

- Podczas wczorajszej kontroli pojazdów ujawnili kilka nieprawidłowości związanych z ich stanem technicznym, co skutkowało zatrzymaniem 5 dowodów rejestracyjnych. W wyniku działań zatrzymano trzech nietrzeźwych kierujących, a przeprowadzone badanie testerem narkotykowym u kolejnych dwóch kierowców wykazało, że wsiedli za kierownicę po użyciu środków odurzających - tłumaczy asp. Anna Grześków z legnickiej policji - Przypominamy, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości czy po użyciu środków odurzających jest przestępstwem. Reagujmy za każdym razem jeśli widzimy, że osoba w takim stanie usiłuje wsiąść za kierownicę. Świadomie i odpowiedzialnie dbajmy o wspólne bezpieczeństwo.

Funkcjonariusze legnickiej drogówki cyklicznie prowadzą działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Celem policjantów jest eliminowanie z ruchu kierujących będących pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających, którzy mogą być powodem niebezpiecznych zdarzeń na drogach.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.