Query error chojnow.pl - Łowca pedofilów: 36-latek podejrzany o pedofilię zatrzymany w Chojnowie
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Łowca pedofilów: 36-latek podejrzany o pedofilię zatrzymany w Chojnowie

Author: admin
Creation date: 11 April 2022, 15:32 All comments: 0


Łowca pedofilów: 36-latek podejrzany o pedofilię zatrzymany w Chojnowie

10 kwietnia w Chojnowie zatrzymany został 36-letni legniczanin, podejrzany o pedofilię - poinformował na swoim profilu Krzysztof Dymkowski, słynny łowca pedofilów z serialu dokumentalnego emitowanego na antenie Polsat Play. Szczegóły akcji zobaczyć będziemy mogli w 12 sezonie programu.

Serial dokumentalny "Łowca pedofilów" emitowany jest na antenie Polsat Play. Tytułowym łowcą jest Krzysztof Dymkowski, były motorniczy z Wrocławia. Wraz z asystentką przemierza Polskę i zapobiega przestępczości seksualnej, skierowanej przeciwko nieletnim.

Do jednej z ostatnich akcji doszło w Chojnowie. Dzięki współpracy z kryminalnymi z KP Chojnów udało się zatrzymać 36-letniego mieszkańca Legnicy.Podejrzany próbował popełniać trzy przestępstwa: wysyłał do dziecka zdjęcia intymnych części ciała, nieudolnie próbował pozyskać pornografię dziecięcą oraz umawiał się z dzieckiem na inne czynności seksualne.

fot. Krzysztof Dymkowski


Jak czytamy na facebookowym profilu "Łowca pedofilów - Polsat Play", akcję w Chojnowie zobaczyć będziemy mogli w 12 sezonie serialu.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.