Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Łowca pedofilów: 36-latek podejrzany o pedofilię zatrzymany w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 11 kwiecień 2022, 15:32 Wszystkich komentarzy: 0


Łowca pedofilów: 36-latek podejrzany o pedofilię zatrzymany w Chojnowie

10 kwietnia w Chojnowie zatrzymany został 36-letni legniczanin, podejrzany o pedofilię - poinformował na swoim profilu Krzysztof Dymkowski, słynny łowca pedofilów z serialu dokumentalnego emitowanego na antenie Polsat Play. Szczegóły akcji zobaczyć będziemy mogli w 12 sezonie programu.

Serial dokumentalny "Łowca pedofilów" emitowany jest na antenie Polsat Play. Tytułowym łowcą jest Krzysztof Dymkowski, były motorniczy z Wrocławia. Wraz z asystentką przemierza Polskę i zapobiega przestępczości seksualnej, skierowanej przeciwko nieletnim.

Do jednej z ostatnich akcji doszło w Chojnowie. Dzięki współpracy z kryminalnymi z KP Chojnów udało się zatrzymać 36-letniego mieszkańca Legnicy.Podejrzany próbował popełniać trzy przestępstwa: wysyłał do dziecka zdjęcia intymnych części ciała, nieudolnie próbował pozyskać pornografię dziecięcą oraz umawiał się z dzieckiem na inne czynności seksualne.

fot. Krzysztof Dymkowski


Jak czytamy na facebookowym profilu "Łowca pedofilów - Polsat Play", akcję w Chojnowie zobaczyć będziemy mogli w 12 sezonie serialu.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.