Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

MOKSiR zaprasza na Chojnowski Piknik Biegowy. Trwają zapisy

Autor admin
Data utworzenia: 05 kwiecień 2022, 18:02 Wszystkich komentarzy: 0


MOKSiR zaprasza na Chojnowski Piknik Biegowy. Trwają zapisy

Miejski Ośrodek, Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na Chojnowski Piknik Biegowy w Parku Piastowskim. Wydarzenie zostanie zorganizowane z okazji Narodowego Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

Celem imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia i biegania jako sportu rodzinnego, aktywizacja i integracja lokalnej społeczności wokół aktywności fizycznej a także uczczenie dla flagi narodowej.

Chojnowski Piknik Biegowy odbędzie się 2 maja w godzinach 14:00-16:30 w Parku Piastowskim. Centrum zawodów na boisku Orlik przy ulicy Kilińskiego.

- Wystartować może każdy kto chce, pod warunkiem dobrego stanu zdrowia. Stosowne oświadczenie należy podpisać przed biegiem w biurze zawodów. Osoby niepełnoletnie mogą wystartować jedynie na podstawie zezwolenia –deklaracji opiekuna prawnego (gotowa deklaracja do podpisania w biurze zawodów). Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność - informują organizatorzy.

W planach jest także sztafeta rodzinna.

- Zespół składa się z trzech spokrewnionych osób. Kobieta, mężczyzna oraz dziecko do lat 12 (rok ur. 2010 i młodsze). Pokrewieństwo ustalamy na podstawie oświadczenia zgłaszających się zespołów. Przynajmniej jedna z osób w sztafecie musi być pełnoletnia. Bieg ma charakter sztafetowy, tzn. na trasę wyrusza na początku jedna z osób a następnie, po ukończeniu biegu, rozpoczyna druga, potem trzecia osoba z zespołu. Kolejność zmian jest dowolna. Nie ma ustalonej zasady, kto na pierwszej, drugiej i trzeciej zmianie. O miejscu decyduje przekroczenie linii mety przez ostatniego zawodnika z zespołu (trzecia zmiana). Dystans biegu – 3 x 500 m.

Regulamin wydarzenia

Zgłoszenia: bieg główny, bieg dzieci, sztafeta rodzinna


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.