Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Syreny w Godzinę "W"

Autor admin
Data utworzenia: 31 lipiec 2012, 09:28 Wszystkich komentarzy: 3


Syreny w Godzinę "W"

Zgodnie z poleceniem Wojewody Dolnośląskiego jutro tj. 1 sierpnia 2012 r. na terenie województwa dolnośląskiego rozlegną się syreny alarmowe. O godzinie 17.00 przeprowadzony zostanie trening uruchamiania systemu wykrywania, ostrzegania i alarmowania ludności.

Punktualnie o godzinie 17.00 na terenie całego województwa usłyszymy trwający 1 minutę ciągły modulowany dźwięk syreny, tzw. „alarm powietrzny”.

Alarm o godzinie 17.00 będzie jednocześnie upamiętnieniem 68 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
Komentarze

zapytaj pierwszego lepszego gimnazjaliste co to godzina w to zrobi ci mine jakby ducha zobaczyl
zgłoś komentarz
Mi to się godzina "W" z Gestapo i łapankami na mieście kojarzy... A jak słyszę te syreny to mam bombowce przed oczami...

Kurde... Za dużo "Main Kampf"...
zgłoś komentarz
Ja cały czas czekam ,czekam od 89 roku aby w Polsce Polskich szkołach uczono prawdziwej historii Polski a nie Politycznej propagandy pod tezy polityczne .
Kiedy wreszcie dojdą do głosu teksty takich historyków jak Prof. Norman Davies, brytyjski historyk specjalizujący się w dziejach Polski uważa, że Polacy "zbliżają się do momentu, kiedy obchody rocznicy powstania warszawskiego powinny mieć swój kres. - Jeśli obchody są używane politycznie, wtedy czas z tym skończyć ! Czy Prof. Ciechanowski: "Powstanie Warszawskie było klęską i błędem" w książce same dokumenty ,dokumenty kryptograficzne i masa faktów !!!
Kiedy przestanie się obchodzić to marne święto ,kiedy przestanie odznaczać się tych ludzi którzy nie słuchali rozkazów rządu na uchodźstwie i są winni śmierci 200 tyś ludzi i zniszczenia Warszawy ! kiedy to nastąpi .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.