Query error chojnow.pl - OZPN w Legnicy nagradza Młodzików Chojnowianki za wygrane ligi!
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

OZPN w Legnicy nagradza Młodzików Chojnowianki za wygrane ligi!

Autor admin
Data utworzenia: 01 sierpień 2012, 10:00 Wszystkich komentarzy: 2


OZPN w Legnicy nagradza Młodzików Chojnowianki za wygrane ligi!

Dzięki doskonałej grze w poprzednim sezonie nasza drużyna Młodzików została wyróżniona. Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Legnicy (OZPN), którego prezesem jest pani Maria Kajdan postanowił nagrodzić wszystkie drużyny młodzieżowe, które w tym roku zajęły pierwsze miejsca w swoich rozgrywkach ligowych.

Wśród 8 wyróżnionych ekip piłkarskich znaleźli się chłopcy z Chojnowa. Młodziki dzięki swoim umiejętnościom i dobrej grze osiągnęli wielki sukces. OZPN zasponsorował stroje piłkarskie oraz torby na sprzęt sportowy. W chojnowskiej grupie sportowej grają chłopcy urodzeni w latach 1999, 2000, 2001.

Warto nadmienić fakt, że nasi Młodzicy już w zeszłym sezonie spisali się znakomicie zajmując drugie miejsce na 35 drużyn z powiatów legnickiego, lubińskiego, głogowskiego.

Poza KS Chojnowianka zostały wyróżnione następujące drużyny: Zagłębie Lubin, Konfeks Legnica, Górnik Polkowice, Pogoń Góra, Zamet Przemków, Iskra Kochlice, Orkan Szczedrzykowice. Trenerem grupy piłkarskiej Młodzik jest Piotr Seheniewicz.


Naszym młodym adeptom futbolu serdecznie gratulujemy!Komentarze

Gratulację dla młodzików i trenera rośnie nowa kadra, w tym roku zmierzy się z okręgówką życzę powodzenia.
zgłoś komentarz
Gratuluję młodzikom ,jest nadzieja ,że za kilka lat Ci chłopcy zrobią rewolucję ,oby tylko dziadki z zarządu wszystkiego nie popsuły
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.