Query error chojnow.pl - Jednego dnia mundurowi zatrzymali aż 6 poszukiwanych osób
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Jednego dnia mundurowi zatrzymali aż 6 poszukiwanych osób

Autor admin
Data utworzenia: 25 marzec 2022, 15:23 Wszystkich komentarzy: 0


Jednego dnia mundurowi zatrzymali aż 6 poszukiwanych osób

W czwartek policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy i funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali aż 6 poszukiwanych osób ukrywających się przed organami ścigania. Najdłużej, bo aż 20 miesięcy w zakładzie karnym, spędzi 44-letnia mieszkanka powiatu legnickiego.

- Każdego dnia funkcjonariusze pełniący służbę na terenie miasta i powiatu legnickiego wykonują czynności operacyjne mające na celu zatrzymanie osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Akcje „Poszukiwany” przeprowadzane są cyklicznie, a poprzedza ja wnikliwa analiza prowadzonych śledztw i dochodzeń. Organizowaniem takich działań zajmują się wyspecjalizowani policjanci do spraw poszukiwań. W realizowanie planów angażują się policjanci ze wszystkich pionów i jednostek działających na terenie Komendy Miejskiej Policji w Legnicy - relacjonuje asp. Anna Grześków z legnickiej policji.

W czwartek zatrzymano 6 osób ukrywających się przed organami ścigania. Podstawami wykonania tych czynności były między innymi wydane nakazy i decyzje prokuratury oraz sądów o doprowadzeniu do zakładu karnego lub innych jednostek policji. - Z pośród zatrzymanych 16-latek, który samowolnie oddalił się z placówki trafi ponownie do jednego z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych, a 44-letnia kobieta poszukiwana przez Sąd Okręgowy w Legnicy, najbliższe 20 miesięcy spędzi w zakładzie karnym. Dwóch mężczyzn w wieku 38 i 49-lat zostało zwolnionych po uiszczeniu niezapłaconej grzywny i nie będą już odbywać zastępczej kary pozbawienia wolności.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.