Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Z aparatem w Domu Schrama

Autor admin
Data utworzenia: 27 lipiec 2012, 15:12 Wszystkich komentarzy: 14


Z aparatem w Domu Schrama

Dziś, tj. 27 lipca 2012 r. udało nam się wejść z aparatem do wywołującego wielkie zainteresowanie popularnego Domu Chemika. Z zewnątrz od jakiegoś czasu kamienica wygląda dostojnie, jednak pojawiły się niewielkie problemy, które natychmiast zostały zażegnane. A jak wygląda środek budynku? Zapraszamy do dalszej części.

W pomieszczeniach wciąż trwają prace adaptacyjne. Odbywa się wietrzenie sal, dopracowywanie detali. Do 5 sierpnia powinny pojawić się wszystkie krzesła i stoły. Pomieszczenia tematyczne, w których mieścić się będzie MOKSiR (a dokładnie jego cześć) czekają na przyjazd sprzętów.


Sala bankietowa, na której oddanie do użytku czeka mnóstwo chojnowian robi niemałe wrażenie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Położone nad nią pokoje gościnne są w pełni wyposażone, wręcz czekają na gości. Podobnie sprawa się ma z pomieszczeniami cateringowymi.


Gdy prace adaptacyjne w popularnym Chemiku dobiegną końca wróżymy temu miejscu sporą popularność. Wciąż niedokończone pomieszczenia już dziś robią wrażenie. Na pewno jeszcze nie raz nasz aparat zarejestruje obrazki prezentujące uroki tego miejsca.

Więcej o remoncie w Domu Chemika można przeczytać tutaj: Postęp prac remontowych w Domu ChemikaKomentarze

Będę pierwsza, która skomentuje wnętrze Domu Chemika i cieszę się z tego powodu, ponieważ... jak Rynek mi sie nie podoba, tak wnętrza tego obiektu wyglądają rewelacyjnie. Napiszę krótko świetny wystrój i remont udany.
zgłoś komentarz
dokladnie. ciekawe czy sala doczekala sie klimatyzacji. bylem tu na weselu rok temu w lipcu i bylo przerazliwie goraco.
zgłoś komentarz
Z tego co wiem to jest klimatyzacja i to dość dobra.Dobrze się to wszystko prezentuje ,czekamy na otwarcie i oby to się nieokazały biura MOKSiRu a korzystał z tego każdy "Kowalski" !
zgłoś komentarz
sala bankietowa bedzie do wynajecia na wesela? bo czytalem na ktoryms forum ze miasto nie moze brac za to kasy przez wsparcie finansowe od ue
zgłoś komentarz
Też jestem ciekawa, czy sala będzie do wynajęcia, to byłaby katastrofa gdyby nie można. Dużo ludzi odwlekało wesela, aby w nowej pięknej sali to sie odbyło. Czyżby na pewno nie można brać kasy jak było wsparcie z UE???
zgłoś komentarz
Zabawnie by nie było a też takie słuchy mnie doszły tylko z parkingiem że kasy nie mogą brać za parkowanie w rynku bo remont był z kasy Unii .
Ciekawe jak remontują kościoły czy inne miejsca kultu czy też kasy się tam nie bierze .
Sala w Chemiku ładna i szkoda było by jakby stała pusta ,nawet jak proboszczowi urodziny zrobią to już nie będzie to samo ,prawda :)
zgłoś komentarz
Ehhh, nigdy w życiu tam nie byłem. Sala piękna ciekawe tylko jak pod względem akustyki ?? (tak wiem mam naryte...) Wygłuszenia nie widzę - kolejna recitalówka na której konferencji nie będzie słychać?? Jakoś ta długość mnie straszy... Współczuje zespołom weselnym.
zgłoś komentarz
no właśnie jeśli się nie mylę to miała tam być sala taneczna, studio fot. a na zdjęciach tego nie widzę. I tam będzie MOKSiR czy nie ?:P
zgłoś komentarz
cytuje "Pomieszczenia tematyczne, w których mieścić się będzie MOKSiR (a dokładnie jego cześć) czekają na przyjazd sprzętów."
zgłoś komentarz
Zaraz zaraz ,będą pomieszczenia tematyczne czy biura MOSKiRu bo tak słyszałem że Stasiu się szykuje bliżej ratusza za te wszystkie super imprezy dla Chojnowian .Co do pracowni różnego tematu niema nic przeciw a jestem nawet za ale niech te niedojdy zostaną na starych śmieciach .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.