Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowskie instytucje kulturalne zachęcają do udziału w konsultacjach społecznych

Autor admin
Data utworzenia: 15 styczeń 2022, 16:09 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowskie instytucje kulturalne zachęcają do udziału w konsultacjach społecznych

Muzeum Regionalne, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zachęcają od udziału w konsultacjach społecznych. Tematem spotkania będzie oferta kulturalno-sportowo-rekreacyjna miasta Chojnowa.

- Konsultacji poddana zostanie istniejąca oferta kulturalno-sportowo-rekreacyjna miasta. Zagadnienia do konsultacji: poznanie stanu wiedzy mieszkanek i mieszkańców Chojnowa na temat istniejącej oferty kulturalno-sportowej miasta dowiedzenie się czy mieszkanki i mieszkańcy korzystają z istniejącej oferty poznanie powodów nieuczestniczenia w zajęciach kulturalnych i sportowych zebranie informacji nt. oczekiwań mieszkanek i mieszkańców względem istniejącej oferty kulturalno-sportowej, poznanie pomysłów na jej poszerzenie oszacowanie wysokości kwoty, jaką mieszkanki i mieszkańcy są w stanie miesięcznie przeznaczyć na udział w wydarzeniach/działaniach kulturalnych i sportowych określenie dni i godzin zajęć kulturalno-sportowych zebranie pomysłów nt. wydarzenia/imprezy promującej Chojnów poza granicami miasta, która nawiązywałaby do tożsamości (np. historii) miasta poznanie oczekiwań mieszkanek i mieszkańców w zakresie informowania i promowania oferty kulturalno-sportowej analiza priorytetów w zakresie tematyki wydarzeń; ustalenie, czy mieszkańcom zależy na udziale w nich osób znanych, czy raczej na wysokiej jakości wydarzeniach, w których nie muszą uczestniczyć sławni artyści - informuje Muzeum Regionalne.

Celem konsultacji jest  poznanie opinii mieszkanek i mieszkańców na temat istniejącej oferty kulturalno-sportowej miasta Chojnowa, wypracowanie pomysłów na lepsze dopasowanie oferty kulturalno-sportowej do potrzeb mieszkanek i mieszkańców oraz włączenie mieszkanek i mieszkańców w wypracowanie pomysłów na imprezę promującą miasto Chojnów.

Spotkanie konsultacyjne dotyczące oferty kulturalno-sportowej w mieście odbędzie się 20 stycznia o godzinie 17:00 w Domu Schrama.  Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią obowiązują


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.