Query error chojnow.pl - Goliszowianie powracają na Listę Przebojów Ludowych Radia Wrocław
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Goliszowianie powracają na Listę Przebojów Ludowych Radia Wrocław

Autor admin
Data utworzenia: 11 styczeń 2022, 15:49 Wszystkich komentarzy: 0


Goliszowianie powracają na Listę Przebojów Ludowych Radia Wrocław

Po raz drugi zespół "Goliszowianie" pojawi się w Liście Przebojów Ludowych Radia Wrocław - informuje Urząd Gminy Chojnów. Utwory lokalnego zespołu usłyszeć będziemy mogli w każdą niedzielę od 7:00 do 11:00.

Lista Przebojów Ludowych Radia Wrocław to program prezentujący zespoły ludowe działające na Dolnym Śląsku. - W programie nie oceniamy zespołów. Naszym zadaniem jest prezentacja tego co dziś dzieje się na polskiej wsi. Pokazujemy aktywność seniorów i ludzi młodych, którzy chcą działać na rzecz swoich małych ojczyzn - zaznaczają twórcy programu.

Swój udział w programie mają również zespoły z gminy Chojnów. Największy sukces odniosły niedźwiedzickie "Przyjaciółki", które zajęły pierwsze miejsce w edycji zimowej 2017.

W tegorocznej edycji zimowej usłyszeć będziemy mogli zespół z sąsiedniego Goliszowa. - Jeszcze w grudniu do Zespołu Folklorystycznego „Goliszowianie” przyjechała ekipa nagraniowa Radio Wrocław. Redaktor Małgorzata Majerat-Kokott zebrała wywiady z członkami zespołu oraz nagrała dziesięć piosenek z repertuaru „Goliszowian” do zimowej edycji Listy Przebojów Ludowych, która od niedzieli 9 stycznia jest prezentowana na falach Radia Wrocław - szczyci się Urząd Gminy Chojnów.

Zespół będzie tematem głównym audycji radiowej w niedzielę 23 stycznia.

Do głosowania na "Goliszowian" zachęca Ryszard Dulik, Radny Gminy Chojnów i członek zespołu. W każdą niedzielę od 7:00 do 11:00 można posłuchać piosenek w wykonaniu „Goliszowian” i zagłosować na zespół wysyłając SMS na numer 72280 o treści RW KAPELA GOLISZOWIANIE (koszt 2,46 zł z VAT) lub dzwoniąc w trakcie audycji radiowej.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.