Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Darmowy dostęp do elektroniczych publikacji. Chojnowska biblioteka wydaje nowe kody

Author: admin
Creation date: 11 January 2022, 14:42 All comments: 0


Darmowy dostęp do elektroniczych publikacji. Chojnowska biblioteka wydaje nowe kody

Miejska Biblioteka Publiczna informuje o wydawaniu nowych kodów, uprawniających do korzystania z elektronicznych wersji publikacji udostępnionych przez Legimi.

Chojnowska biblioteka swoim czytelnikom co roku wydaje nowe kody bezpłatnego dostępu do elektronicznych publikacji. Kody wydane w 2021 roku wraz z końcem grudnia straciły ważność.

- Od 4 stycznia 2022 roku są wydawane nowe kody bezpłatnego dostępu do Legimi. Kody dostępu można otrzymać osobiście w siedzibie biblioteki lub mailowo. Aby otrzymać kod drogą mailową należy wysłać maila na adres: biblioteka.chojnow@gmail.com W treści maila należy podać swoje dane (imię i nazwisko, datę urodzenia) oraz numer karty bibliotecznej. W przypadku czytelnika niepełnoletniego mail wysyła rodzic/opiekun prawny i podaje dane czytelnika niepełnoletniego (imię i nazwisko, datę urodzenia) oraz numer karty bibliotecznej - informuje Miejska Biblioteka Publiczna.

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie przystąpiła do projektu Legimi na Dolnym Śląsku w 2020 roku. Projekt polega na wspólnym zakupie licencji uprawniającej do korzystania z elektronicznych wersji publikacji udostępnionych przez Legimi.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.