Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Areszt dla chojnowskiego rozbójnika. Ujął go pracownik ochrony

Autor admin
Data utworzenia: 07 styczeń 2022, 14:18 Wszystkich komentarzy: 0


Areszt dla chojnowskiego rozbójnika. Ujął go pracownik ochrony

Policjanci Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 25-latka, który usłyszał zarzut dokonania kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna został ujęty przez pracownika ochrony, któremu wcześniej groził przy użyciu noża.

Do zatrzymania doszło w środę.

- Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Chojnowie udali się na interwencję do jednego ze sklepów, gdzie pracownik ochrony miał ująć sprawcę kradzieży. Na miejscu szybko okazało się, że 25-letni złodziej nie dokonał jedynie kradzieży alkoholu. Mężczyzna w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionego asortymentu, przy użyciu noża zagroził pracownikowi ochrony, który próbował interweniować i nie dopuścić do ucieczki przestępcy. Mundurowi obezwładnili agresywnego chojnowianina i doprowadzili do policyjnej izby zatrzymań. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut dokonania kradzieży rozbójniczej - relacjonuje asp. Anna Grześków.

Sąd Rejonowy w Złotoryi na wniosek Prokuratury Rejonowej zastosował wobec chojnowianina środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Z uwagi na fakt, iż zatrzymany dopuścił się czynu w warunkach powrotu do przestępstwa, kara za jego popełnienie wzrasta do 15 lat pozbawienia wolności.

fot. KMP LegnicaKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.