Query error chojnow.pl - Znani wrocławscy artyści w Rokitkach. Wieczór kolęd i pastorałek
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Znani wrocławscy artyści w Rokitkach. Wieczór kolęd i pastorałek

Autor admin
Data utworzenia: 05 styczeń 2022, 15:27


Znani wrocławscy artyści w Rokitkach. Wieczór kolęd i pastorałek

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Rokitkach zaprasza na noworoczny koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się 15 stycznia w kościele parafialnym w Rokitkach.

Do udziału w wydarzeniu zaprasza ks. Tomasz Kwiecień - Serdecznie zapraszamy parafian z Biskupina, Jaroszówki, Rokitek, Zamienic, a także mieszkańców sąsiednich miejscowości do udziału w tym uroczystym wydarzeniu, które pozwoli nam śpiewem kolęd uwielbiać Boga i składać mu dziękczynienie za Misterium Wcielenia.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest przewodniczący Rady Parafialnej Andrzej Kupczyk.

Podczas koncertu zaprezentują się znani wrocławscy artyści:

Aleksandra Socewicz - niezwykle utalentowana skrzypaczka, absolwentka Wrocławskiej Akademii Muzycznej, studiowała również w Walencji oraz Wurzburgu. Laureatka wielu konkursów zagranicznych i krajowych. Nauczycielka muzyki, autorka muzyki do spektakli dla dzieci. Jej ulubione instrument to skrzypce elektryczne, pianino, wiolonczela.

Lena Duszyńska - wrocławska trębaczka, która mimo bardzo młodego wieku ma juz na koncie liczne nagrody w krajowych i międzynarodowych konkursach muzycznych. Jest również wielokrotną stypendystką Prezydenta Miasta Wrocławia oraz innych instytucji artystycznych.

Anna Marszałek - wiolonczelistka - absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, uznany pedagog nauki gry na wiolonczeli. Jako wiolonczelistka uczestniczy w wielu projektach muzycznych związanych zarówno z muzyką poważną jak i rozrywkową.

Angelika Kaschuba - wokalistka i saksofonistka. Studentka Wydziału Jazzu w Nysie, związana z branżą muzyczną. Ma na koncie wiele występów między innymi w telewizji.

Lucyna Sarnicka - absolwentka Wrocławskiej Akademii Muzycznej. Studiowała również w Walencji. Obecnie skrzypaczka w Filharmonii Sudeckiej.

Krzysztof Pachołek - wokalista i pianista, wrocławski kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Artysta z legendarnego zespołu „Spirituals Singers Band”. Autor muzyki do spektakli teatralnych wielokrotnie nagradzany w konkursach. Współpracował z Beatą Kozidrak, z zespołem „Soundin'Grace”, czy Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej.

Koncert odbędzie się 15 stycznia. Początek o godzinie 19:00.