Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Dewastacja fontanny tkacza

Autor admin
Data utworzenia: 03 styczeń 2022, 10:57 Wszystkich komentarzy: 7


Dewastacja fontanny tkacza

Złodzieje dobrali się do fontanny tkacza na chojnowskim Rynku. Zniknęły elementy odlane z brązu. Policja szuka wandali.

O dewastacji fontanny informuje Urząd Miejski.

- Zdewastowano część rzeźby Tkacza w centrum chojnowskiego Rynku. Wandale ukradli elementy odlane z brązu - imitacja sukna z napisami „1333 Prawa miejskie” oraz „2012 rewitalizacja Rynku”. Fragmenty umieszczone po obu stronach misy stanowiły część całości okazałej fontanny z pomnikiem Tkacza – symbolu Chojnowa. Dewastacja poruszyła mieszkańców i władze miasta - czytamy w komunikacie.

Chojnowski ratusz apeluje do osób posiadających wiedzę na temat zdarzenia o kontakt z chojnowską policją – tel. 47 87 462 00.

fot. Urząd Miejski / materiały prasoweKomentarze

Witam,

Należy sprawdzić okoliczne skupy złomu. Ponieważ skradzione elementy nie mają wartości kolekcjonerskiej lub historycznej. Sprawców namierzyć jak się uda a potem wywieść za miasto i połamać ręce. Szkoda czasu i pieniędzy na sprawy sądowe bo i tak nie zapłacą. A na zakup nowych i tak kasa pójdzie z budżetu miasta czyli nas wszystkich.
zgłoś komentarz
Bezkarna kradzież katalizatorów samochodowych już nie wystarcza...

A policja śpi...
zgłoś komentarz
Okolice Chojnowa i Chojnów to ostatnio ciekawa okolicach, a policji coś mało się widzi. Zwłaszcza na wioskach mało się policji kręci
zgłoś komentarz
Przecież Burmistrz chełpi się monitoringiem miasta a szczególnie Rynkiem. Jak zwykle okazuje ze strony Burmistrza pic na wodę.
zgłoś komentarz
tak,tak,,ri-pii,,masz rację,gdzie jest monitoring?czy on właściwie jest?a jak jest to co ten monitoring ,monitoruje?śmiechu,warte
zgłoś komentarz
cieszmy się że figura tkacza nie zniknęła , taki jest monitoring w mieście. Jedyna inwestycja w chojnowski monitoring to tabliczki informacyjne -"miasto monitorowane", pytanie przez co? :)
zgłoś komentarz
Jak się figura tkacza wkurzy to sama sobie pójdzie do jakiejś normalnej gminy .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.