Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Niespodzianka dla kierowców podróżujących między Chojnowem i Legnicą

Autor admin
Data utworzenia: 30 grudzień 2021, 14:19 Wszystkich komentarzy: 1


Niespodzianka dla kierowców podróżujących między Chojnowem i Legnicą

Kierowcy stosujący się do przepisów drogowych, którzy wczoraj jechali między Chojnowem i Legnicą, mogli liczyć na nagrodę przekazaną przez pracowników Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Wczoraj od wczesnych godzin porannych Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzili działania "Prędkość"które ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości. Głównym celem akcji jest ograniczenie liczby zdarzeń drogowych poprzez dyscyplinowanie kierowców. Kierujący, którzy stosowali się do przepisów otrzymali nagrodę w postaci apteczki samochodowej przekazanej przez pracowników Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

- Kierowcy podróżujący drogą krajową nr 94 pomiędzy Chojnowem a Legnicą, mogli liczyć na miłą niespodziankę. Ci, którzy stosowali się do ograniczenia prędkości do 50 km/h w obszarze zabudowanym, otrzymali upominek w postaci apteczki samochodowej. Prezenty zostały przekazane przez pracowników Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, którzy informowali kierujących o podstawowych zadach przemieszczania się takich jak jazda „na suwak”, tworzenie korytarza życia, korzystanie z pasa awaryjnego oraz udzielanie pomocy przedmedycznej - tłumaczy asp. Anna Grześków z legnickiej policji.

Akcja "Prędkość" odbyła się przy wykorzystaniu ręcznych mierników prędkości oraz radiowozów wyposażonych w urządzenia rejestrujące tzw. wideorejestratory.


Komentarze

Zobaczcie sobie co się dzieje o 5-6 rano w Krzywej jak cudowny amazon wraca :]
Ograniczenia nie istnieją
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.