Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Stanisław Horodecki żegna się z Domem Kultury. Uroczyste podziękowania na Sesji RM

Autor admin
Data utworzenia: 28 grudzień 2021, 15:55 Wszystkich komentarzy: 0


Stanisław Horodecki żegna się z Domem Kultury. Uroczyste podziękowania na Sesji RM

Przechodzący w styczniu na emeryturę dyrektor chojnowskiego MOKSiRu Stanisław Horodecki był jednym z głównych gości dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. Posiedzenie było okazją do podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz mieszkańców.

Stanisław Horodecki z naszym miastem związany jest od niemal czterdziestu lat, z czego połowę poświęcił pracy na rzecz lokalnej "kultury". Na czele miejskiej instytucji kulturalnej stawał dwukrotnie - w latach 1988-1992 oraz ponownie od 2004 roku. W międzyczasie sprawował m.in. funkcję radnego miejskiego czy powiatowego. Na swoim koncie ma również wiele publikacji traktujących o Chojnowie i obszarze dawnego województwa legnickiego.

Dzisiejsza sesja Rady Miejskiej, była okazją do uroczystego pożegnania. W imieniu władz miasta oraz mieszkańców, przechodzącemu na emeryturę dyrektorowi MOKSiRu podziękował burmistrz Jan Serkies.

- Chciałbym Panu podziękować za lata, które poświęcił Pan mieszkańcom - za bardzo twórczą i owocną pracę, za zaangażowanie, za to wszystko dobro, które płynęło od Pana dla mieszkańców - zaznaczył.

Dyrektor Stanisław Horodecki zwrócił się do swojej następczyni, życząc jej wielu sukcesów.

- Od 17 stycznia w moim fotelu zasiądzie Pani Paulina Wrzeszcz. Życzę jej, aby przynajmniej dziesięciokrotnie zrobiła więcej... Po to są dyrektorzy różnych instytucji - ale przede wszystkim instytucji tzw. kulturalnych - aby przysparzać mieszkańcom coraz większej ilości różnych doznań, doświadczeń, przemyśleń, atrakcji. Mam nadzieję, że Panią Paulinę przyjmiecie Państwo ciepło i tych sukcesów jej nie braknie.

Nowa dyrektor chojnowskiego MOKSiRu pełniła wcześniej m.in. funkcję Kierownika Działu Organizacji Imprez Legnickiego Centrum Kultury.

Zobacz więcej: Paulina Wrzeszcz nowym dyrektorem chojnowskiego MOKSiRu

fot.transmisja "L sesja Rady Miejskiej Chojnowa" [YouTube]


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.