Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Koncert zespołu Pectus w Chojnowie odwołany

Autor admin
Data utworzenia: 27 grudzień 2021, 13:50 Wszystkich komentarzy: 2


Koncert zespołu Pectus w Chojnowie odwołany

Zespół Pectus miał zaprezentować się w Chojnowie z koncertem świąteczno–noworocznym. Niestety, ze względu na obostrzenia sanitarne, podjęto decyzję o odwołaniu wydarzenia.

O odwołaniu koncertu poinformował w komunikacie Urząd Miejski:

- Piękną tradycją chojnowskiego samorządu stały się organizowane od szeregu lat koncerty świąteczno – noworoczne. W kościele św. Apostołów Piotra i Pawła prezentował się chojnowski chór Skoranta, a także zapraszani goście. W roku 2020 udało się jeszcze zorganizować występ kapeli „Trebunie Tutki”, w roku 2021 – w związku z rozwijającą się pandemią oraz dbałością o życie i zdrowie mieszkańców z organizacji kolędowego koncertu zrezygnowano. Rok 2022 zdawał się zapowiadać w tej mierze lepiej. Tym razem mieszkańców miasta miał wzruszać kolędami zespół „Pectus”. Jednak w związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń sanitarnych na terenie całego kraju i zwiększającą się liczbą zachorowań na covid-19 – samorząd zdecydował o odwołaniu koncertu, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo osób w nim uczestniczących. Wierzymy, że kolejne koncerty z udziałem zarówno Chojnowian, jak i zapraszanych gości ze świata muzyki będą możliwe, ale w bezpiecznych czasach.

To kolejne wydarzenie w naszym mieście które jest odwoływane ze względu na obostrzenia. Podobny los w grudniu spotkał Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku.


Komentarze

Dobrze że jest pandemia to przynajmniej Burmistrz ma się czym tłumaczyć
zgłoś komentarz
Ale koncert Skoranty a wcześniej zespołu folklorystycznego mógł się odbyć. Ten Covid to jakoś strasznie wybiórczo działa.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.