Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Paulina Wrzeszcz nowym dyrektorem chojnowskiego MOKSiRu

Autor admin
Data utworzenia: 21 grudzień 2021, 16:33 Wszystkich komentarzy: 2


Paulina Wrzeszcz nowym dyrektorem chojnowskiego MOKSiRu

Paulina Wrzeszcz, dotychczasowa kierowniczka Działu Organizacji Imprez Legnickiego Centrum Kultury została wybrana nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie. Na stanowisku zastąpi przechodzącego na emeryturę Stanisława Horodeckiego.

Stanisław Horodecki dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji (a wcześniej MDK) był dwukrotnie - w latach 1988-1992 oraz ponownie od 2004 roku. Z funkcją pożegna się w styczniu. Wiemy już, kto zastąpi przechodzącego na emeryturę dyrektora...

W październiku Burmistrz Miasta Chojnowa ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora. Od potencjalnych kandydatów wymagane było m.in.: co najmniej dwuletni staż pracy na stanowisku kierowniczym oraz wyższe wykształcenie z zakresu: kulturoznawstwa, zarządzania, organizacji turystyki i rekreacji. Kandydaci musieli przedstawić koncepcję pracy na stanowisku, w tym koncepcję programową, organizacyjną oraz ekonomiczną.

W wyniku konkursu na stanowisko dyrektora wybrana została Paulina Wrzeszcz. Kandydatka spełniła wymagania formalne i merytoryczne. Nowa dyrektor chojnowskiego MOKSiRu pełniła wcześniej m.in. funkcję Kierownika Działu Organizacji Imprez Legnickiego Centrum Kultury.


Komentarze

Kierownika Działu Organizacji Imprez Legnickiego Centrum Kultury, bezpośrednia przełożona Karoliny.S która rekomendowała swoją szefową na to stanowiska u tatusia. Czy teraz Karolina.S przejmie fotel kierownik Działu Organizacji Imprez Legnickiego Centrum Kultury?
zgłoś komentarz
Mam nadzieje,że będzie się teraz więcej działo i nie będzie aż tak pod pantoflem burmistrza.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.