Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Tłoczno w sklepach. Policjanci kontyunuują kontrole

Autor admin
Data utworzenia: 20 grudzień 2021, 14:59 Wszystkich komentarzy: 0


Tłoczno w sklepach. Policjanci kontyunuują kontrole

Policjanci wspólnie ze służbami sanitarnymi kontynuują kontrole w obiektach gastronomicznych oraz placówkach handlowych. Funkcjonariusze zwracają uwagę na kwestię zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej.

- Funkcjonariusze systematycznie wraz z pracownikami legnickiego sanepidu kontrolują obiekty gastronomiczne oraz placówki handlowe. Wspólne działania mają przede wszystkim ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa i uświadomić mieszkańcom Legnicy i powiatu legnickiego, jak wielkie zagrożenie niesie za sobą brak odpowiedzialności. Ponadto funkcjonariusze zwracają uwagę na kwestię zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej oraz kontrolują osoby objęte kwarantanną lub izolacją - tłumaczy asp. Krzysztof Oleniacz z legnickiej policji.

Zdaniem funkcjonariuszy obowiązujące obostrzenia mają przede wszystkim zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa. - Niestosowanie się do obowiązujących nakazów i zakazów może narazić na utratę zdrowia lub życia nie tylko nas samych, ale również naszych bliskich.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.