Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kia Sportage dla chojnowskich policjantów

Autor admin
Data utworzenia: 14 grudzień 2021, 14:40 Wszystkich komentarzy: 0


Kia Sportage dla chojnowskich policjantów

Chojnowscy policjanci otrzymali nowy radiowóz. SUV marki Kia Sportage ma pomóc w realizacji zadań w trudno dostępnym terenie. Zakup samochodu był możliwy w ramach dostaw centralnych realizowanych przez KGP, a w połowie finansowany z środków samorządu miasta i gminy Chojnów oraz gminy Miłkowice

- Chojnowskim policjantom w dniu dzisiejszym przekazano do służby nowego oznakowanego SUV-a marki Kia Sportage o mocy 177km i napędzie 4x4. Pozyskanie radiowozu możliwe było dzięki pomocy samorządów miasta Chojnów, gminy Chojnów oraz gminy Miłkowice, które w 50% sfinansowały jego zakup w ramach dostaw centralnych realizowanych przez Komendę Główną Policji - tłumaczy asp. Krzysztof Oleniacz z legnickiej policji - Kluczyki do nowego radiowozu na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Chojnowie kom. Alicji Słonina przekazał Pan Andrzej Pyrz Wójt Gminy Chojnów, Pan Jan Serkies Burmistrz Miasta Chojnów, Pan Dawid Stachura Wójt Gminy Miłkowice wraz z Komendantem Miejskim Policji w Legnicy podinsp. Zbigniewem Kopij.

Jak informuje policja, nowy radiowóz wykorzystywany będzie do codziennej służby patrolowej. Z uwagi na wyposażenie i przystosowanie pojazdu, niewątpliwie umożliwi podejmowanie wszelkie działań poza drogami asfaltowymi w trudnym terenie przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Chojnowie. - Będzie on dużym wsparciem technicznym w służbie policjantów którzy na co dzień dbają o porządek i bezpieczeństwo obywateli gminy i miasta Chojnowa oraz gminy Miłkowice. Należy podkreślić że w trakcie podejmowania różnego rodzaju interwencji standard pracy policjantów znacznie się podniesie.

fot. KMP LegnicaKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.