Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zawodowy debiut Łukasza i Mateusza Niemczyków

Autor admin
Data utworzenia: 27 grudzień 2021, 12:11 Wszystkich komentarzy: 0


Zawodowy debiut Łukasza i Mateusza Niemczyków

7 stycznia w podwrocławskiej Zawoni odbędzie się gala boksu zawodowego organizowana przez grupy Kownacki i RBK Promotions. Na ringu zobaczymy wielokrotnego wicemistrza Polski Łukasza Niemczyka oraz jego brata, debiutującego na zawodowych ringach Mateusza Niemczyka.

Jest to pierwsze wydarzenie rozpoczynające ambitny projekt grup Kownacki oraz RBK Promotions. Organizatorzy zapowiadają wyrównane walki, profesjonalną oprawę i świetne widowisko.

- Niepokonany prospekt Damian Knyba (4-0, 2 KO) wyjdzie na ring zawodowy po raz piąty w karierze. Rywalem Polaka będzie groźny Marokańczyk Aazddin Aajour (4-2, 3 KO). Na styczniowej gali obejrzymy również braci Łukasza i Mateusza Niemczyk, którzy zadebiutują na zawodowych ringach. Organizatorzy gali zadbali również o kobiecy akcent sportów walki, dlatego mistrzyni Polski w kickboxingu Angelika Sobala stoczy swój pierwszy pojedynek w boksie zawodowym - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.


Jak tłumaczy trener Arkadiusz Lewandowski, podpisany przez chojnowskich bokserów kontrakt przewiduje sześć walk w tym roku, w tym dwie organizowane w Stanach Zjednoczonych.

Transmisję z najbliższej gali oglądać będziemy mogli w telewizji Polsat Sport Fight oraz kanale naziemnym Super Polsat. Organizatorzy przewidują aż 16 walk zawodowych, w tym 11 pojedynków telewizyjnych.

Bilety na galę dostępne są na platformie: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/boxing-night/...


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.